This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

PENTAX WG-10

PENTAX RICOH IMAGING FRANCE S.A.S. toob müügile PENTAX WG-10 digitaalse kompaktkaamera. Välitingimustesse sobiv kompaktse ja kerge korpusega mudel on varustatud hulga usaldusväärsete omadustega, mille hulka kuuluvad eeskujulik veekindlus ja löögikindlus. See muudab fotograafia ja videograafia erutavamaks ja muretumaks.

Usaldusväärse, tõsiseks kasutuseks mõeldud PENTAX WG seeria algtaseme mudelina lihtsustab WG-10 pildistamist välitingimustes ja vee all, muutes selle kõigi jaoks erutavaks ja muretuks. Vaatamata kompaktsele ja kergele korpusele on WG-10 eeskujulike tehniliste omadustega: veekindel kuni 10 meetri sügavuses vees, kukkumiskindel kuni 1,5 meetri kõrguselt ja külmakindel kuni –10°C. Lisaks on kaamera varustatud hulga loominguliste funktsioonidega nagu PENTAXi poolt väljatöötatud digitaalse mikroskoobi programm, mis võimaldab jäädvustada märkamatute asjade mikroskoopilist maailma. WG-10 on täielikult varustatud ja valmis universaalseks kasutamiseks alates igapäevasest ja välitingimustes pildistamisest kuni ärilise kasutuseni.

Peamised omadused

1. Vastupidav konstruktsioon
WG-10 õhukindel korpus võimaldab kasutada kaamerat kuni 10 meetri sügavuses vees kaks tundi järjest (vastab IPX8 või JIS Class 8 veekindlusele) ja on lisaks löögikindel*, tolmukindel**, külmakindel*** ja purunemiskindel****. See kaamera toimib suurepäraselt ja usaldusväärselt ka ekstreemsetes välitingimustes.
* Mõõdetud PENTAXi standardite alusel (kukkumine 1,5 meetri kõrguselt 5 cm paksusele vineerplaadile), vastab MIL-Standard 810Fm testile Method 516.5-Shock.
** Mõõdetud PENTAXi standardite alusel, vastab IPX6 või JIS Class 6 standardile.
*** Mõõdetud PENTAXi standardite alusel. Kaamera toimib ka kuni –10°C külmas.
**** Mõõdetud PENTAXi standardite alusel. Kaamerale avaldati survet kuni 100 kgf.

2. Digitaalse mikroskoobi režiim väikese maailma pildistamiseks
WG-10 on varustatud uuendusliku digitaalse mikroskoobi režiimiga, mis suurendab pildistatavat LCD ekraanil ja võimaldab jälgida palja silmaga märkamatut pisikeste asjade maailma. Objektiivi korpuse ümber olevad viis LED makrotuld valgustavad pildistatavat eredamalt ja ühtlasemalt kui loomulik valgus ning lihtsustavad sellega lähivõtteid. Kaamera ja pildistatava värina minimeerimiseks võimaldab särituse hetkel aktiveeruv intensiivse valgustuse funktsioon kasutada lühemaid säriaegu. Kaasasolev makrotugi lihtsustab objekti pildistamist ühe sentimeetri kauguselt.
* Digitaalse mikroskoobi programmis on pildi mõõduks fikseeritud 2 megapikslit (16:9 külgede suhtega).

3. Kõrge kvaliteediga pildid
14 efektiivset megapikslit ja tipptasemel pildiprotsessor tagavad väga hea lahutusvõimega pildid. Lisaks pakub WG-10 arenenud pilditöötlusfunktsioone. Tänu sellele on kasutajal võimalik kerge vaevaga luua teravaid, peene detailsuse ja kõrge lahutusvõimega väljatrükke ka piltide suurendamisel.

4. HD videosalvestus
WG-10 võimaldab kerge vaevaga jäädvustada kvaliteetseid HD mõõdus (1280 × 720 pikslit, 16:9 külgede suhe, 30 kaadrit sekundis) videolõike. Lisaks on kaameras hulk videolõikude töötlemise funktsioone, näiteks videolõigu kaadri salvestamine pildina, ava- ja lõpupildi lisamine ja videolõigu tükeldamine. Kaamera korpusel oleva micro-HDMI (tüüp D) väljundi kaudu saab HD pildi ja heli edastada välisesse seadmesse, näiteks televiisorisse.

5. Suur 2.7-tolline LCD ekraan
WG-10 on varustatud suure 2.7-tollise värvilise LCD ekraaniga (külgede suhe 16:9, umbes 230 000 pildipunkti). PENTAXi poolt välja töötatud peegeldusvastane AR (Anti-Reflection) kate muudab tüütud peegeldused ja helgid minimaalseks, tagades sellega terava ja selge ekraanipildi ka päikesevalguses.

6. Optilise 5× suumiga objektiiv, 28mm lainurk
WG-10 kompaktses korpuses on viiekordse optilise suumiga objektiiv, mis katab 28-140mm fookuskaugused (35mm kaamera ekvivalendina). Hea ulatusega universaalne objektiiv teeb erinevate olukordade jäädvustamise lihtsaks. Kerge vaevaga on võimalik pildistada kauneid maastikke, pere/grupipilte kitsas ruumis ja ka kaugeid objekte.

7. Kolmekordne kaitse kaamera värina eest
(1)Pixel Track SR funktsioon
Pildistamisel kompenseerib see keerukas süsteem kaamera värinat piltide digitaalse töötlemise teel.

(2)Digital SR režiim*
Kui kaamera tuvastab pildistamisel ebapiisavad valgusolud, valitakse tundlikkuseks automaatselt kuni ISO 6400, mis võimaldab kasutada lühemaid säriaegu ning sellega vähendada kaamera värina mõju pildi teravusele hämaras võttekohas.

(3)Movie SR režiim**
Video salvestamisel kompenseerib see digitaalne, eksklusiivsel tarkvaral põhinev stabilisaator kaamera värina mõju pildi teravusele. Tulemuseks on kaunid ja teravad videolõigud.
* Selles režiimis on pildi mõõduks fikseeritud 5 megapikslit (2592 × 1944 pikslit).
** Selles režiimis on objektiivi vaatenurk tavapärasega võrreldes kitsam.

8. Muud omadused
I.    Kiire näotuvastus ning autoportree abimees
II.    Auto Picture automaatrežiim valib sobivaima pildistusprogrammi 16 erineva stseeniprogrammi hulgast.
III.    12 digitaalset filtrit loominguliste efektide lisamiseks piltidele.
IV.    Digitaalse lainurga programm võimaldab moodustada kahest kaadrist ühe eriti laia vaatenurgaga liitpildi (vastab 35mm kaamera ekvivalendina 21mm lainurkobjektiivile).
V.    Kaameraga on kaasas piltide vaatamise, töötlemise ja haldamise tarkvara: MediaImpression 3.6.1LE (Windowsi versioon ühildub Windows 8 operatsioonisüsteemiga) ja MediaImpression 2.2LE (Macintosh versioon ühildub Mac OS X 10.8 operatsioonisüsteemiga).
VI.    Kaameras saab kasutada Eye-Fi traadita võrguga SD mälukaarte.

♦ Windows on Microsoft Corporationi registreeritud kaubamärk Ameerika Ühendriikides ja teistes maades.
♦ See toode toetab PRINT Image Matching III protokolli.
Copyright 2001 Seiko Epson Corporation. Kõik õigused kaitstud.
Print Image Matching on Seiko Epson Corporation kaubamärk.
PRINT Image Matching logo on Seiko Epson Corporation kaubamärk.
♦ Mac OS on Apple Inc., registreeritud kaubamärk Ameerika Ühendriikides ja teistes maades.
♦ HDMI, HDMI Logo ja High-Definition Multimedia Interface on HDMI Licensing LLC kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.
♦ Kõik muud brändi- ja tootenimed on vastavate ettevõtete kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.
♦ Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles