This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-D FA645 35mm F3.5AL[IF]

HD PENTAX-D FA645 35mm F3.5AL[IF]
Lainurkobjektiiv keskformaadis digipeegelkaameratele

RICOH IMAGING COMPANY, LTD. esitleb HD PENTAX-D FA645 35mm F3.5AL[IF] lainurkobjektiivi. Tegemist on uue objektiiviga mis on mõeldud PENTAX 645 keskformaadis digipeegelkaameratele.

Objektiivi disain põhineb smc PENTAX-FA645 35mm F3.5AL[IF] mudelil, mis on oma teravuse poolest tuntud. Hiljuti välja töötatud kvaliteetsed asfäärilised läätsed võimaldasid seda optimeerida digifotograafia jaoks ning muuta erinevad moonutused minimaalseks. Objektiivile on kantud ka PENTAXi originaalne HD vääristus mis tagab kõrge kontrastsuse ja lahutusvõimega kujutised ka nõudlikes valgusoludes nagu näiteks vastuvalgus.

Peamised omadused 

1. Keskformaadis digipeegelkaameratele sobiv optiline disain

Optikas on kombineeritud hiljuti välja töötatud kõrgkvaliteetne asfääriline lääts, kõrge murdumisindeksiga madala hajuvusega lääts ja hübriidne asfääriline lääts. Selle tulemusena kompenseerib objektiiv efektiivselt kromaatilisi ja sfäärilisi moonutusi, tagab ühtlase valgustugevuse, teravuse ja lahutusvõime ka kaadri servades. Objektiivi vääristused ning korpuse sisekate on optimeeritud digifotograafia jaoks. PENTAX keskformaadis digipeegelkaamera ees tähendab see optimaalset sooritusvõimet ning minimaalselt helke ja peegeldusi.

2. Ideaalne lainurk vaadete jäädvustamiseks

Objektiivi fookuskaugus on 27,5 mm (35 mm ekvivalendina, 645Z või 645D kaamera ees) mis võimaldab pildistada laiu vaateid maastikust ja arhitektuurist. Lähim teravustamiskaugus 30 cm ja maksimaalne suurendus 0,25× lubavad kasutada seda objektiivi ka lähivõtetel. Näiteks saab lilleõit lähedalt pildistades jätta kaadrisse ka tausta, rõhutades sel moel kaadri sügavust. Sisene teravustamine tähendab, et objektiivi pikkus jääb teravustamise ajal muutumatuks, tagades ideaalse tasakaalu käelt pildistamisel.

3. HD vääritus tagab kõrge lahutusvõime

Objektiivile on kantud PENTAXi poolt välja töötatud kvaliteetne HD vääristus*. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab see uuenduslik vääristus tõhusama valgusedastuse ja vähem peegeldusi. Tulemusena aitab objektiiv jäädvustada kõrge kontrastsusega, peegelduste ja helkideta pilte ka keerukates valgusoludes.
* HD tähendab High Definition.

4. Ümar diafragma ava annab kauni bokeh efekti

Objektiivil on üheksa labaga diafragma millel on ümar ava, mis aitab jäädvustada pehme, kauni bokeh efekti, muutes valgusallikate triibuefekti minimaalseks.

5. Muud omadused

・Objektiivi vaateväli katab 645-seeria filmipeegelkaamera kaadri
・SP (Super Protect) vääristus objektiivi esiläätsel hülgab efektiivselt vett ja mustust
・Võimalus paigaldada objektiivi ette erinevaid filtreid nagu näiteks C-PL (ringpolarisaator)
・PL filtri pööramise avaus päikesevarjukis lubab pöörate polarisaatorfiltrit ilma varjukit eemaldamata.

Märkus: Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

 

üles