This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

UP 8-16×21 - Kirjeldus

U-Seeria

U-seeria - need kompaktsed, pööratud porroprismaga mudelid on kahe teljega terviklikus korpuses koos sünkroniseeritud silmade vahekauguse muutmisega. Läätsed on parema valgusedastuse tagamiseks täieliku mitmekihilise vääristusega. Asfäärilised läätsed annavad servast serva teravuse. Ideaalne universaalbinokkel vägagi erinevateks otstarveteks.
Need binoklid on multifunktsionaalsed võlurid! Üks kompaktne ja kerge binokkel annab sulle võime vaadelda 8- kuni 16-kordse suurendusega pöörates selleks vaid keskmist rullikut. Lisa siia asfäärilised läätsed servast serva teravuse tagamiseks, BaK4 prismad ja mitmekihiliselt vääristatud läätsed ereduse ja kontrastsuse tõstmiseks ning voilà - ideaalne reisikaaslane millega ei jää ükski asi märkamata.

Uus täieliku mitmekihilise vääristusega optika

Täieliku mitmekihilise vääristuse eesmärk on maksimeerida läätsi läbiva valguse hulk, hoides sellega ära helgid ja peegeldused vaateväljas. PENTAX katab kogu spordioptika tootesarjas kõik läätsed ja prismade pinnad mitmekihiliste vääristustega. Täieliku mitmekihilise vääristusega optika tagab maksimaalse valgusedastuse, andes tulemuseks selge ja terava pildi.

BaK4 prismad

PENTAX spordioptikas kasutatavad eeskujuliku refraktiivse indeksiga BaK4 klaasprismad on leidnud kõrget tunnustust kuna binokli väljundava on perfektselt ümar ning kujutis on selge ja vinjetita.

Asfäärilised läätsed

Kujutise servast serva teravus on mugava vaatluse oluline element. Selle saavutamiseks on okulaarides kasutusel asfäärilised läätsed. See on erilise kujuga lääts mis viib moonutused minimaalseks.

Sisene teravustamine

See keerukas optiline disain on ülimalt oluline kui eesmärgiks on garanteerida pikk kasutusiga ja madal hooldusvajadus. Sisese teravustamise kasutamisega hoitakse ära tolmu ja niiskuse sissepääs, tagades sellega töökindluse ja funktsionaalsuse.

Muud omadused

Helikoidsed nelja peatusega okulaaride servad lubavad peenhäälestust maksimaalse vaatlusmugavuse tagamiseks.
Väliselt kummeeritud korpus
tagab binoklile suurepärase vastupidavuse löökidele.
üles