This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

RICOH THETA V - Kirjeldus

New THETA 4K sample video - Spherical Image - RICOH THETA

Innovatsioon pildistamises. 
Salvesta maailma 360 kraadi ulatuses.

Veelgi parem eraldusvõime ja ülim pildikvaliteet pakub loomulikku kolmemõõtmelist elamust ning suurepäraseid värve. 360-kraadine ruumiline heli salvestab heli kõigist suundadest. Salvestage ja taaslooge ümbritsevat maailma ja inspireerivaid hetki ülima realismiga.

 • Ülikvaliteetsed fotod

  Kvaliteetsed 360-kraadised 14-megapikslised fotod
  Salvestage kvaliteetseid 360-kraadiseid 14-megapikslised fotosid. Täiesti uus algoritm pakub madala müratasemega, kõrge eraldusvõimega ja kvaliteetseid pilte nii madala kui ka kõrge tundlikkusega.

   

 • 4K video salvestamine UUS

  4K/30 fps kõrgkvaliteetsed videod
  Video jõudlust on märkimisväärselt parandatud, võimaldades 4K (3840x1920, 56Mbps) ja 30 kaadrit sekundis kõrge eraldusvõimega 360 kraadi pildistamist. Nautige realistlike sfääriliste piltide salvestamist. * 1

  * 1 Salvestusandmete eraldusvõime on 4K (3840x1920). Vaadatava sfäärilise video eraldusvõime varieerub sõltuvalt suurendussuhte kuvamise võimalustest

 • 360-kraadi ruumiline heli UUS

  Salvestage 4-kanalise mikrofoniga 360-ruumist heli
  Selle mudeli puhul on kasutusele võetud uus VR-ga (virtuaalse reaalsusega) ühilduv ruumiline helitehnoloogia. Nautige ühendatud video ja heli abil täiesti uut, realistlikku kogemust.

 
 • Ülikiire pildiandur UUS

   Kaks 1 / 2,3-tüüpi pildiandurit pakuvad kiiret andmete kuvamist. Lisatud on pildiandur, mis edastab kvaliteetset sfäärilist videot.

 • Põhiprotsessor UUS

  Põhiprotsessorina kasutatakse Qualcommi Snapdragonit (TM). See pakub mitmesuguseid täiustusi, sealhulgas kiirem piltide töötlemine ja traadita edastuskiirus ning energiasäästuvõimalused.

 • Suure jõudlusega 4-kanaliline mikrofon UUS

  Neli sisseehitatud mikrofoni võimaldavad heli iseseisvalt salvestada neljast suunast. Seejärel teisendatakse see formaadiks, mis taasloob loomuliku 360 ゜ruumilise heli.

  Eksklusiivne väline 3D-mikrofon TA-1 (valikuline) UUS

  See on neljasuunaline, 360 ゜ruumiline helimikrofon, mis on loodud spetsiaalselt seadme THETA V jaoks. Kasutage seda veelgi kõrgema kvaliteediga heli salvestamiseks realistlikuma tunnetusega.

  Vaadake täiendavat teavet lisaseadmete lehel

Sfäärilise kaamera uued funktsioonid ja täiendavad võimalused

 

 

Maailma esimene * 2 kaugesitus *3

ITHETA V-ga salvestatud pildiandmeid saab 360-kraadisena taasesitada monitoril, näiteks teleris. THETA V
toimib ka kaugjuhtimispuldina, mida saab kasutada pildifaili valimiseks ja kuvamiseks ning liigutamiseks 360
kraadi nii üles, alla, vasakule ja paremale. Samuti võimaldab see sisse ja välja suumimist
* 2 Tarbijakeskse sfäärilise kaamerana (vastavalt Ricoh'i uuringutele).
* 3 Vaja on täiendavaid seadmeid, sealhulgas eraldi traadita kuvari adapter.

 
 • Kõrge ISO tundlikkuse vahemik 3200/6400 (UUS)

  Ricoh Theta V võimaldab kasutada kõrgemat ISO tundlikust, piltide puhul kuni ISO 3200 ja videote puhul ISO 6400. Nimetatud tundlikkuse vahemik on väga tõhus ka hämaras pildistamiseks.

 • Veealune korpus TW-1  (Valikuline) UUS

  Veekindel korpus on JIS 8 kaitseklassiga ja sobib veealuseks pildistamiseks kuni 30 meetri sügavuseni. Korpus on kaetud peegeldumisvastase ja mustusekindel kattega.

 • 1/2500 sekundit säriaeg

  Säriaega saab seadistada vahemikus 1/2500 kuni 60 sekundit.

   

 • Varustatud gürosensoriga UUS

  See mudel on lisaks tavapärasele kiirendusandurile varustatud uue gürosensoriga. Kallutuste tuvastamise täpsust on märkimisväärselt parandatud, seda koos ülemise/alumise kaadriosa korrektsiooni täpsuse täiustustega ning kaugjuhtimise võimalusega.

 • Täiustatud pilditöötlustehnoloogia UUS

  Suurepärase pildikvaliteedi tagab aastate jooksul arendatud täiustatud pilditöötlustehnoloogia. See tagab minimaalse kao varjude detailide kadumisel ja toob need esile isegi erineva kontrastsusega stseenide korral. Valge tasakaalu algoritm on täielikult taashäälestatud, et oleks võimalik saavutada paljude stseenide loomulikud toonid.

 • Intervallvõte

  Minimaalne võtteintervall on 4 sekundit. See võimaldab aeglustatud videote loomisel kasutada suuremat valikut.

   

   

 
 •  

 • 4K otseülekanne UUS

  See mudel toetab 4K-ühilduvat 360-kraadist otseülekannet. Väljund on 4K (3840x1920 pikslit) 360-kraadine pilti reaalajas.

 •  

   

360-kraadine vabadus täiustatud juhtimisvõimaluste ja laiendatavusega

 • Topelt raadiosidetehnoloogia - Bluetooth ja juhtmevaba kohtvõrk (WLAN) UUS

  Lisaks traadita LAN-ile on nüüd nutitelefoni jaoks pideva ühenduse loomiseks * 4 kasutusel ka Bluetooth. Nautige vahetu kaugpildistamist ja muutke pildistamise sätteid ükskõik kus.
  * 4 Kui unerežiim on aktiveeritud. Kaamera saate välja lülitada, hoides toitenuppu all.

 •  

   

 • Wireless LAN client mode*5

  Nüüd saate nutitelefoniga saate luua traadita ühenduse kohtvõrgu pöörduspunkti kaudu. THETA V-ga saate luua ühenduse nutitelefoni Interneti-ühenduse kaudu ja olete vaba häirivast traadita ühenduse vahetamisest.

  *5 Kavandatud ühilduvus püsivara värskendusega

 

 • Ülikiire andmeedastus UUS

  Nii fotode kui ka videote suhtluskiirus on drastiliselt paranenud. Maksimaalne andmeedastus on umbes x2,5 *6 kiirem kui tavalistel mudelitel.

  * 6 Võrreldes THETA S. -ga. Sama suurusega videoandmetega iOS-seadmesse andmete edastamiseks kuluva aja tegelik mõõdetud väärtus. Ricoh uuringute kohaselt.

 •  

   

   

 • Laientatud funktsioonid pluginate kaudu *7 UUS

  Selles režiimis kasutatakse uut Androidi OS-il põhinevat süsteemi. Pluginate lisamine võimaldab laiendada kaamera erinevaid funktsioone.

  * 7 kaugesitusfunktsioon on eelsalvestatud plugin.

Androidi roboti logo reprodutseeritakse või modifitseeritakse vastavalt Google'i loodud ja jagatud töö põhjal ning seda kasutatakse vastavalt Creative Commonsi 3.0 litsentsis kirjeldatud tingimustele.

Õhuke ja kompaktne. THETA disain - kõrgkvaliteetne 360 kraadi pildistamine ja suurepärane kasutusmugavus.

 

Värv - metallhall
45,2 mm (laius) x 130,6 mm (kõrgus) x 22,9 mm (17,9 mm * 8) (läbimõõt)
Kaal - umbes 121 g
* 8 Välja arvatud läätse sektsioon.

 

 "RICOH THETA V ühildub Google Street View rakendusega. Rakendus võimaldab teil salvestada ja avaldada Google Mapsis 360 videot (tänavavaatena). Liituge inimestega üle maaima, et kaardistada ja avastada uusi kohti RICOH THETA V ja Google Street View abil. "

 

 

Tarvikud

 • Veekindel korpus TW-1

 • Veekindel korpus TW-1 ja THETA V

 • 3D mikrofon TA-1

 

üles