This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Tallinn - Monte-Carlo elektriautode ralli jäädvustatakse PENTAX kaameratega

PENTAX RICOH Imaging Europe annab teada, et juba teist aastat järjest toetab PENTAX Tallinn-Monte-Carlo elektriautode rallit.

Keskkonnasõbralike transpordivõimaluste edendamiseks loodud ralli paneb elektriautod ja nende uuendused proovile. Esimesest kümnenda juunini sõidavad 12 elektriautot läbi 29 suurlinna kümnes Euroopa riigis. Ürituse patroon on Monaco prints Albert II. Esimest korda toimub maratoni kontekstis rahvusvaheline fotokonkurss, mille auhinnad paneb välja PENTAX.

Selle partnerluse kaudu soovib PENTAX toetada ja edendada keskkonnasõbralikke algatusi. PENTAX kuulub RICOH gruppi, mis on üks sajast keskkonnasõbralikumast ettevõttest kogu maailmas.

Esimene fotokonkurss puudutab professionaalseid fotograafe, kelle parimad pildid kogutakse spetsiaalsesse fotoraamatusse. Teine konkurss on avatud kõigile. Kutsume teid kõiki osalema aadressil www.electricmarathon.eu/snapshot ja konkursi teemaks on pildid elektriautodest.

PENTAX annab kummagi konkursi võitjale ühe kaamera: 

  • auhinnatud PENTAX K-5, mida on tunnustatud madala mürasuse eest kõrgel tundlikkusel (kuni ISO 51200) ja kiire sarivõtte eest (7 kaadrit sekundis).
  • PENTAX K-01, mille on disaininud maailmaklassi disainer Marc Newson ning mis võimaldab jäädvustada kõik meeldejäävad hetked.

Ajalooliselt toimus esimene Tallinn-Monte-Carlo ralli aastal 1930. Alates 2011. aastast taastatud traditsiooni eesmärk on edendada keskkonnasõbralikke elektriautosid ning ühendada omavahel Põhja- ja Lõuna-Euroopa keskkonnasõbralike teede ja elektriautode laadimispunktidega. Kui möödunud aastal läbiti Skandinaavia, siis sel aastal sõidetakse läbi Balti riikide ja Poola.

Elektriautode rallil osalejad läbivad järgmised linnad: Tallinn, Pärnu, Riia, Jelgava, Kaunas, Augustow, Ostrow Mazoviecka, Varssav, Piotrkow Trybunalski, Wroclaw, Hradec Kralove, Brno, Bratislava, Viin, Graz, Klagenfurt, Pontebba, Venice, Verona, Brescia, Milano, Torino, Cuneo ja finiš Monte-Carlos.

Detailsema info saamiseks avage www.electricmarathon.eu

üles