This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

X-5 - Ülevaade

  • X-5_colors.jpg
  • X-5_a_Black.jpg
  • X-5_a_Silver.jpg
  • X-5_Black.jpg
  • X-5_Silver.jpg

Andekas universaal

  • 26× optiline suum
  • Pildistabilisaatoriga tagantvalgustatud CMOS sensor
  • Suur 3" kallutatav LCD ekraan
  • Full HD video
  • Elektrooniline pildiotsija

Links

Kirjeldusloe edasi

Mitmekülgne 26× suumobjektiiv

PENTAX X-5 kompaktses ja lihtsasti kaasaskantavas korpuses on oma koha leidnud võimas 26× optilise suurendusega objektiiv, mille fookuskauguste ulatus algab 22,3 mm lainurgast ning ulatub kuni 580 mm super-teleni (35 mm kaamera ekvivalendina). 1 cm makrorežiim lubab fotograafil jäädvustada muljetavaldavaid lähivõtteid väikestest objektidest vaid sentimeetri kauguselt. Kaamera on varustatud ka intelligentse suumi funktsiooniga, mis võimaldab saavutada objektiivi suumiks 187,2× (kuni 4174 mm - 35 mm kaamera ekvivalendina) ja seda ilma kadudeta pildikvaliteedis.

Tagantvalgustatud CMOS pildisensor

X-5 südames on tagantvalgustatud CMOS pildisensor, mille 16 efektiivset megapikslit ja tipptundlikkus kuni ISO 6400 tagavad madala mürasuse ja kõrge kvaliteediga pildid. Super Resolution tehnoloogiaga varustatud tipptasemel pildiprotsessor aitab jäädvustada selgeid, teravate detailidega pilte. Lisaks aitab unikaalne öövõtterežiim jäädvustada fotograafil teravaid pilte ka öisel ajal, kombineerides mitu samaaegselt pildistatud kaadrit automaatselt üheks liitpildiks.

Pildistabilisaator – teravamad pildid


X-5 kombineeritud pildistabilisaator kasutab PENTAXi poolt väljatöötatud SR (Shake Reduction) sensori nihutamise mehhanismi  ja digitaalset SR režiimi, kompenseerides sellega efektiivselt kaamera värina mõju pildi teravusele. See hübriidne süsteem tagab teravad kaadrit ka keerukates oludes nagu pika fookuskauguse kasutamisel ja hämaras pildistamisel.

Suur kallutatav LCD ekraan

X-5 on varustatud suure 3-tollise kõrge lahutusvõimega LCD ekraaniga, millel on 460 tuhat pildipunkti. Ekraani kallutusmehhanism võimaldab seda üles ja alla kallutada ning selliselt parima vaatenurga valida. Selge LCD ekraan lihtsustab ka tehtud piltide kvaliteedi kontrollimist ja menüüde kiiret ja vigadeta seadistamist.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp Bridge-tüüpi digitaalne kompaktkaamera
Sensor - Tüüp Tagantvalgustatud CMOS
Sensor - Efektiivseid piksleid 16,0 megapikslit
Kere - Kõrgus 86,5 mm
Kere - Laius 120 mm
Kere - Sügavus 106,5 mm
Kere - Kaal umbes 599 g   (pildistusvalmis)
umbes 507 g (ilma aku ja SD kaardita)
üles