This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

RICOH THETA SC

TOKYO, 13. oktoober 2016 -Ricoh avalikustab RICOH THETA SC kaamera. Populaarse RICOH THETA seeria standardklassi mudel pakub eeskujulikku kasutusmugavust ka neile, kes 360-kraadist kaamerat esimest korda kasutavad.

Algne RICOH THETA oli maailma esimene 360-kraadine kaamera*1 mis toodi turule 2013. aastal. Tegemist on erakordse töövahendiga mis jäädvustab täielikult sfäärilise pildi. 2015. aastal avalikustatud tippmudel RICOH THETA S on rahuldanud kõrgema pildikvaliteedi ja spetsiaalsete äriliste rakenduste vajadust. Seetõttu on kaamera nii fotograafide kui ka ärikasutajate poolt väga hästi vastu võetud.

RICOH THETA SC on loodud mudeliseeria standardne mudel. See pakub 360-kraadise vaateväljaga pildistamist ning tähistab ühtlasi uue ajastu algust virtuaalse reaalsuse vallas. Pildikvaliteet on samal tasemel RICOH THETA S kaameraga ning kasutusel on võimekas CMOS sensor ja valgusjõuline objektiiv kuid see keskklassi mudel on eelkäijatest kergem.

RICOH THETA SC suudab tehtud pildid laadida nutitelefoni või tahvelarvutisse. Pilte saab üles laadida ka spetsiaalsele theta360.com veebilehele ja seejärel sotsiaalvõrgustikes jagada. 360-kraadi videolõike saab jagada otse Facebooki või YouTube vahendusel.

RICOH THETA SC tuleb müügile neljas värvitoonis: sinine, beež, roosa ja valge.
*1. Masstootmises tarbijatoodete hulgas mis suudavad jäädvustada täielikult sfäärilise kujutise (seisuga 2013 oktoober, Ricoh uuring).


Peamised omadused

1.Kõrge lahutusvõimega täielikult sfäärilised pildid
 ・RICOH THETA SC jäädvustab kõrge lahutusvõimega täielikult sfäärilisi pilte. Kaameral on valgusjõuline f/2.0 objektiiv ja 14 efektiivse megapiksliga pildisensor. Koos jäädvustavad need kauneid 360-kraadiseid minimaalse mürasusega pilte ka hämaras. Fotograafil on võimalik Wi-Fi kaudu kaamera seadistusi muuta kasutades selleks nutitelefoni või tahvelarvutit. Spetsiaalne uue disainiga äpp tagab intuitiivse seadistamise.
・RICOH THETA SC võimaldab laadida pilte spetsiaalsele theta360.com veebilehele ning jagada neid sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook, Twitter, Instagram ja Tumblr. Tehtud videolõigud saab üles laadida 360-kraadi kanalitesse nagu Google MapsTM, Google+TM ja YouTubeTM.

2. Kõrge lahutusvõimega täielikult sfäärilised videod
・RICOH THETA SC jäädvustab kõrge lahutusvõimega täielikult sfäärilisi Full HD videolõike (1920 × 1080 pikslit, 30 kaadrit sekundis) pikkusega maksimaalselt viis minutit (pärast sünteesimise protsessi). Kasutaja saab kerge vaevaga luua veatuid videolõike tahvelarvuti või nutitelefoni abil vajamata arvutit. Kasutaja saab kergesti muuta pildi suurust, kuju ja video kompositsiooni. Kasutades spetsiaalseid THETA+ videotöötlusrakendusi*2 saab kasutaja tehtud videolõike kerge vaevaga töödelda.
・Nagu piltide puhul saab RICOH THETA SC kasutaja laadida ka töödeldud videod (kuni 5 MB) spetsiaalsele theta360.com veebisaidile ning jagada neid sotsiaalvõrgustikes.
*2.THETA+ Videorakendus toimib iOS8.0 või uuemas, Android 4.4 või uuemas. Ootuspärane töö ei ole kõikides mobiilseadmetes garanteeritud.

3. 360-kraadine Live view
 ・Nutitelefoni või tahvelarvutiga sünkroniseerides pakub RICOH THETA SC Live view otsevaadet (ainult fotode puhul) seadme ekraanil. See lubab pildistamise käigus kontrollida erinevate seadistuste toimet ekraanil. Kaameral on kaks kuvarežiimi: täisekraan ja panoraam.

4. Stiilne, kergesti käsitsetav keredisain
 ・RICOH THETA SC on varustatud LED indikaatoriga esipaneelil mis annab ülevaate töörežiimist. Foto/video lüliti on kaamera küljel. Kaamerat on lihtne sujuvalt kasutada ka siis kui see on ühendatud nutitelefoni või tahvelarvutiga.
 
5. Muud omadused
 ・Suur sisemälu (umbes 8GB) mahutab ligikaudu 1600 pilti (L mõõdus)
 ・Minimaalne käivitusviivitus 1,5 sekundit
 ・Iseavaja funktsioon, viivitus valitav nutitelefonist või tahvelarvutist
 ・Intervallvõtte funktsioon, sobib aegvideote jäädvustamiseks
 ・THETA+ rakendused fotode töötlemiseks ja pildifailide eksportimiseks trüki eesmärgil.


Eraldi müüdavad tarvikud

TH-2 korpus
・veekindel (IPX7) korpus RICOH THETA SC kaamerale.
・see korpus on varustatud statiivikeermega erinevate tarvikute kinnitamiseks.
Märkus:
Korpus pole mõeldud pildistamiseks vee all. Kui kaamera on korpuses, saab pildistada ainult nutitelefoni või tahvelarvuti abil.

Korpuse värvus  (põhiosa): must
Ühilduvus: RICOH THETA SC, THETA S, THETA m15, THETA


Wi-Fi on Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk.
Facebook on Facebook, Inc. registreeritud kaubamärk.
Twitter on Twitter, Inc. registreeritud kaubamärk.
Tumblr on Tumblr, Inc. registreeritud kaubamärk.
Instagram on Instagram LLC. kaubamärk.
Android, Google maps, Google+ ja YouTube on Google Inc. registreeritud kaubamärgid.
iOS on Cisco registreeritud kaubamärk Ameerika Ühendriikides ja teistes riikides ning seda kasutatakse litsentsi alusel.
Kõik teised kaubamärgid on vastavate omanike vara.
Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles