This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Uus HD PENTAX-DA AF telekonverter 1,4× AW

RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob müügile uue HD PENTAX-DA AF REAR CONVERTER 1.4X AW. Tegemist on kompaktse kuid kõrge sooritusvõimega telekonverteriga, mis suurendab objektiivi fookuskaugust 1,4 korda, tagab objektiivi autofookuse töö ja tolmu- ning veekindluse kaamera ja objektiivi vahel.

Peamised omadused

1,4-kordne fookuskauguse suurendus kaugemalt pildistamiseks

Kui paigaldada see konverter kaamera kere ja objektiivi vahele, pikeneb objektiivi fookuskaugus 1,4-kordselt*. Telekonverter on ainult 20 mm paksune, kompaktne ja kerge, võimaldades kergemini pildistada kaugeid objekte.
*Telekonverteri kasutamisel on objektiivi maksimaalne ava 1 astme võrra väiksem.

Esimene AF tööd toetav PENTAX konverter

Autofookusega (AF) objektiivi kasutamisel jääb AF töö muutumatuks. Telekonverter toimib nii kaamera poolt juhitava AF süsteemiga kui ka objektiivide AF süsteemidega (SDM ja DC seeria).**
**Autofookuse funktsiooni kasutamiseks peab kaamera püsivara versioon olema värskeim. Ühilduvad kaamerakered on: K-3, K-50, K-500, K-5 II, K-5 II s, K-5, K-01, K-7 ja K-r. Autofookus toimib PENTAX objektiiviga, mille maksimaalne ava on f/4 või eredam.

Ilmastiku- ja tolmukindel konstruktsioon välitingimustes kasutamiseks

Kolme õhukindla tihendiga varustatud mudel on esimene PENTAXi ilmastiku- ja tolmukindel telekonverter. Kui kombineerida see PENTAXi ilmastiku- ja tolmukindla kaamera ja objektiiviga, on tulemuseks ilmastikukindel ja usaldusväärne tööriist.

Eeskujulik optiline kvaliteet

Tipptasemel optiline disain tagab eeskujuliku pildikvaliteedi ning võimaldab optimaalseimalt ära kasutada objektiivi potentsiaali. Telekonverteri optikale kantud PENTAXi HD vääristus on kõrge kvaliteediga mitmekihiline vääristus, mis muudab minimaalseks valguse peegeldumised optika sees ning tagab maksimaalse valgusedastuse. Telekonverter lubab jäädvustada teravaid, kõrge kontrastsusega pilte ka keerukates oludes nagu kontravalgus.

üles