This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

smc PENTAX-DA 18-270mm f/3.5-6.3 ED SDM

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob peagi müügile smc PENTAX-DA 18-270mm f/3.5-6.3 ED SDM suumobjektiivi, mis on mõeldu PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaameratele. Kompaktses, kerges korpuses 15× suumiulatusega objektiiv katab suure fookuskauguste vahemiku ning kiire SDM teravustamismootor hoolitseb vaikse ja sujuva autofookuse eest. Tänu heale suumiulatusele on tegemist äärmiselt mitmekülgse universaalobjektiiviga, millega saab objektiive vahetamata jäädvustada vaateid, maastikke, spordivõistlusi ja kaugeid objekte.

Peamised omadused

 1. Suumi ulatus: 15×
  PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaamera ette paigaldatuna on selle objektiivi fookuskauguste vahemik 27,5 kuni 414 mm (35 mm ekvivalendina). See võimaldab fotograafil jäädvustada vägagi erinevaid olukordi ja objekte ilma objektiive vahetamata. Sellise ulatuse saavutamine kompaktses ja kerges korpuses tuleneb värskelt välja töötatud optikast.
   
 2. Ülehelikiirusel AF mootor (SDM)
  Selles objektiivis on kasutusel PENTAXi poolt välja töötatud SDM autofookuse mootor, msi tagab äärmiselt sujuva ja vaikse automaatse teravustamise. Kui paigaldada see objektiiv PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaamera* ette, mis SDM süsteemi toetab, aktiveerub automaatselt SDM teravustamine ning tagab usaldusväärse, veatu AF töö.
  * Objektiiv ühildub järgmiste kaameratega: K-5 II, K-5 II s, K-30, K-01, K-5, K-r, K-7, K-x, K-m, K20D, K200D, K100D Super ja K10D keredega (tarkvara versioon 1.30 või uuem). Teiste kaamerate puhul saab kasutada ainult manuaalset teravustamist.
   
 3. Eeskujulik pildikvaliteet
  Kaks eriti madala hajuvusega ED (Extra-low Dispersion) läätse optilises süsteemis tagavad terava ja ereda kujutise ka kaadri servades, viies kromaatilised moonutused minimaalseks.
   
 4. Muud omadused
  I.    Lähim teravustamiskaugus: 49 cm kõigil fookuskaugustel
  II.    Ümar diafragma ava jäädvustab ebaterava tausta (bokeh) pehmelt ja kaunilt.


• Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles