This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

PENTAX Q adapter K-bajonetiga objektiividele

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. on välja töötanud Q adapteri K-bajonetiga objektiividele. See võimaldab kasutada PENTAX K-bajonetiga objektiive PENTAX Q seeria kaamera ees.

Peamised omadused
 

 1. Eriti suured fookuskaugused
  Paigaldades K-bajoneti objektiivi adapteri abil PENTAX Q kaamera ette, pikeneb objektiivi fookuskaugus umbes 5,5 korda (35 mm ekvivalendina). See tähendab, et näiteks smc PENTAX-DA* 300mm f/4 ED[IF] SDM teleobjektiiv muutub 1650mm super-teleobjektiiviks (35 mm ekvivalendina), võimaldades kerge vaevaga pildistada taevakehasid ja kaugeid objekte väga kompaktse ja kerge kaamera abil.
   
 2. Täielik valik K-bajonetiga objektiive – täiesti uued võimalused
  Tänu sellele adapterile saab PENTAX Q seeria kaameraga* kasutada kokku 215 objektiivi** alates kalasilmadest ja fiksobjektiivist kuni teleobjektiivideni. Seega on fotograafi käsutuses lai hulk perspektiive ja visuaalseid efekte. Objektiivide vahetus on kiire ja lihtne. Lisaks on võimalik jäädvustada mikroskoopilist, palja silmaga raskesti nähtavat maailma.
  * K-bajoneti objektiividega toimub teravustamine manuaalselt.
  ** Seisuga 15. juuni 2012
   
 3. Integreeritud mehaaniline katik
  Adapterisse on sisse ehitatud mehaaniline katik, mis hoiab ära “veereva katiku” moonutuse. See on pildi moonutus, mis tuleb esile kiirestiliikuvate objektide pildistamisel ja/või teleobjektiivi kasutamisel.
   
 4. Muud funktsioonid
  • Võimaldab ava manuaalset juhtimist
  • Statiivikinnitus (eraldi müüdav) kaamerasüsteemi kinnitamiseks
  • PENTAX Q kaamera pildistabilisaatori kasutamine objektiivi fookuskauguse sisestamise teel.
    
 5. Peamised omadused
  1) Mõõdud: 68 × 37 mm
  2) Kaal: 145 g
  3) Säriajad: 1/1000 kuni 30 sek
  4) 5 lamelliga katik


• PENTAX Q kaamerale peab selle adapteri korrektseks kasutamiseks olema paigaldatud  värskeim tarkvara.
• Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles