This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Uus telesuum PENTAX Q bajonetile

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob müügile uue PENTAX-06 TELEPHOTO ZOOM objektiivi. Tegemist on eksklusiivselt ülikompaktse Q-bajonetiga hübriidkaamerale mõeldud telesuumiga.

Kõrge sooritusvõimega Q optikaseeria kolmandat objektiivi iseloomustab eeskujulik pildikvaliteet, fookuskauguste ulatus 83 – 249 mm (35 mm ekvivalendina) ja valgusjõuline f/2.8 ava kõigil fookuskaugustel. Tänu liikuvale korpusele on objektiiv ülikompaktne ja kerge ning ideaalne lisavarustus taskumõõdus Q-seeria kaamerale. Kuna selle fookuskaugus on loogiline jätk PENTAX-02 STANDARD ZOOM standardsuumile, katavad need kaks objektiivi ideaalse fookuskauguste ulatuse alates lainurgast kuni teleni.

Peamised omadused

 1. Valgusjõuline f/2.8 avaga telesuum
  See suumobjektiiv võimaldab kasutada valgusjõulist f/2.8 ava kõigil fookuskaugustel, tagades lühemad säriajad hämarates tingimustes ja ebaterava tausta portreede pildistamisel. PENTAX Q-bajonetiga kaamera ees katab see fookuskaugused 83 kuni 249 mm (35 mm ekvivalendina). Selline ulatus lubab objektiivi kasutada vägagi erinevates olukordades, näiteks portreed, sport ja maastik.
   
 2. Erandlik pildikvaliteet
  Pildikvaliteedi optimeerimise ja kromaatiliste moonutuste kompenseerimise eesmärgil sisaldab selle objektiivi optiline süsteem kahte ED (Extra-low Dispersion) klaasläätse ja ühte ülimadala hajuvusega läätse.
   
 3. Ülikompaktne ja ülikerge disain
  Objektiivi pikkus on vaid 56 mm, diameeter 50 mm ja kaal 90 g. See suumobjektiiv on loodud olema äärmiselt kompaktne ja kerge, et lihtsustada selle kaasaskandmist ja kasutamist. Kui pöörata suumirõngas transpordiasendisse (15 mm fookuskauguse kõrval), saab objektiivi esiosa korpusse liigutada ja lukustada. See vähendab objektiivi pikkust veelgi.
   
 4. Muud omadused
  I.    Quick-Shift Focus ehk kiire manuaalse teravustamise võimalus pärast kaamera AF süsteemi tööd
  II.    SP (Special Protect) vääristus kaamera esiläätsel hülgab mustust ja tolmu ning muudab need kergesti eemaldatavaks
  III.    Objektiivi korpuses olev AF mootor tagab sujuva ja vaikse teravustamise. Objektiivi katikumehhanism hoiab ära veereva katiku efekti ning on sünkroniseeritav kaamera integreeritud välklambiga
  IV.    See objektiiv on varustatud ka integreeritud ND (neutraalhall) filtriga, mis võimaldab näiteks kasutada pikemaid säriaegu või lahtisemat ava eredas valguses.

Eraldi müüdav tarvik
Päikesevarjuk PH-RBA 40,5 mm
Ümara kujuga plastikust päikesevarjuk PENTAX-06 TELEPHOTO ZOOM objektiivile.

• Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.
 

üles