This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-D FA645 MACRO 90mm f/2.8 ED AW SR

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob müügile HD PENTAX-D FA645 MACRO 90mm f/2.8 ED AW SR vahetatava objektiivi, mis on mõeldud kasutamiseks PENTAXi digitaalse keskformaatkaameraga. Tänu PENTAXi poolt väljatöötatud HD vääristusele ja objektiivisisesele SR (Shake Reduction) pildistabilisaatorile tagab see objektiiv eredate, sametiste piltide jäädvustamise, mis sobib ideaalselt makro- ja portreetööks.

Peamised omadused

 1. Portreetööks sobiv sametine pildikvaliteet
  PENTAX 645D digitaalse keskformaatkaamera ette paigaldatuna on selle objektiivi fookuskaugus umbes 71 mm ning PENTAX 645 filmipeegelkaamera ees umbes 65 mm (35 mm ekvivalendina). Kaks ED (Extra-low Dispersion) läätse ja üks vormitud asfääriline klaaslääts tagavad terava ja ereda kujutise ka kaadri servades, viies valgusjõulistele objektiividele omased kromaatilised moonutused minimaalseks.
  Lahtise ava kasutamisel jäädvustab see objektiiv peene, õrnade joonte ja pehmete, sametiste servadega kujutisi. Koos fookusest välja jääva tausta (bokeh) kauni jäädvustamise ja väga õhukese teravussügavusega sobib see objektiiv ideaalselt portreetööks. Väiksemate avade korral jäädvustab objektiiv teravate joontega selgeid pilte, sobides ka muudeks töödeks nagu vaated ja vaikelu. Objektiiviga saab pildistada ka lähivõtteid maksimaalse suurendusega 0,5×.
   
 2. Uus HD vääristus ja Aero Bright vääristus valgusedastuse optimeerimiseks ja peegelduste vältimiseks
  Objektiivile on kantud PENTAXi poolt äsja välja töötatud mitmekihiline HD vääristus*. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab HD vääristus parema valguse edastamise ning minimaalsed peegeldused, aidates seega jäädvustada teravaid ja selgeid helkide ja peegeldusteta pilte ka keerukates valgusoludes. Koos PENTAXi kvaliteetse Aero Bright vääristusega** on tagatud maksimaalne valguse edastamine ning minimaalne murdumine.

  * HD on lühend mõistest High Definition. See tähistab objektiivi omadust jäädvustada pilte, mis on eeskujuliku lahutusvõime ja detailsus
  ** PENTAXi poolt välja töötatud nanotehnoloogiline vääristusprotsess. Sellel vääristusel on peegeldusvastased omadused laias valguse lainepikkuste vahemikus, mis tagab kvaliteetse kujutise.
   
 3. PENTAXi poolt välja töötatud objektiivisisene SR stabilisaator
  Tegemist on esimese objektiiviga, mille korpusse on integreeritud PENTAXi poolt välja töötatud SR (Shake Reduction) pildistabilisaator. SR võimaldab teravate värinavabade piltide saamiseks kasutada tavapärasega võrreldes kuni 3,5 korda pikemat säriaega. SR stabilisaator on asendamatu abivahend kaamera värina kompenseerimiseks hämaras ilma välklambita pildistamisel.
   
 4. Tolmu- ja ilmastikukindel konstruktsioon
  Uus AW (All Weather) seeria objektiiv on usaldusväärselt tolmukindel ja ilmastikukindel. Objektiivi korpuses on 11 spetsiaalset tihendit, mis hoiavad ära tolmu ja vee pääsemise objektiivi sisemusse. Koos ilmastikukindla PENTAX 645D digipeegliga on tulemuseks vastupidav ja usaldusväärne süsteem, mis toimib suurepäraselt välitingimustes ka halva ilma korral (udu, vihm, veepritsmed jne).
   
 5. Uus HD seeriat tähistav disain
  Objektiivi korpus on väliselt värvitud valgeks, et vältida kuumusest tulenevat pildi hägusust päikese käes pildistamisel. Korpuse keskel on punast värvi anodiseeritud rõngas, mis on uue HD PENTAX objektiivide seeria särav sümbol ja rõhutab eksklusiivset väljanägemist.
   
 6. Muud omadused
  I.    Quick-Shift Focus süsteem kiireks manuaalseks teravustamiseks pärast kaamera AF süsteemi tööd
  II.    SP (Special Protect) vääristus kaamera esiläätsel hülgab mustust ja tolmu ning muudab need kergesti eemaldatavaks
  III.    Ümar diafragma ava jäädvustab ebaterava tausta (bokeh) pehmelt ja kaunilt.


• Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.
 

üles