This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-DA 560mm f/5.6 ED AW

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob müügile uue PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaameratele mõeldud teleobjektiivi HD PENTAX-DA 560mm f/5.6 ED AW. Uus PENTAXi poolt väljatöötatud HD vääristus ja kvaliteetne optika aitavad tagada selgeid ja teravaid pilte kaugetest objektidest.

Peamised omadused

 1. Eeskujulik pildikvaliteet
  PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaamera ette paigaldatuna on selle objektiivi fookuskaugus umbes 859 mm (35 mm ekvivalendina). Kuna teleskoop-tüüpi optikas on tavapärase disainiga võrreldes kasutusel vähem optilisi läätsi, jäädvustab uus objektiiv teravaid ja selgeid pilte, eriti kaugetest objektidest. Kaks ED (Extra-low Dispersion) läätse tagavad terava ja ereda kujutise ka kaadri servades, viies kromaatilised moonutused minimaalseks.
 2. Uus kõrgetasemeline HD vääristus
  Objektiivile on kantud PENTAXi poolt äsja välja töötatud mitmekihiline HD vääristus*. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab HD vääristus parema valguse edastamise ning minimaalsed peegeldused, aidates seega jäädvustada teravaid ja selgeid helkide ja peegeldusteta pilte ka keerukates valgusoludes.
  * HD on lühend mõistest High Definition. See tähistab objektiivi omadust jäädvustada pilte, mis on eeskujuliku lahutusvõime ja detailsus.
   
 3. Tolmu- ja ilmastikukindel konstruktsioon
  Uus AW (All Weather) seeria objektiiv on usaldusväärselt tolmukindel ja ilmastikukindel. Objektiivi korpuses on 29 spetsiaalset tihendit, mis hoiavad ära tolmu ja vee pääsemise objektiivi sisemusse. Koos ilmastikukindla PENTAX digipeegliga (näiteks K-5 või K-30) on tulemuseks vastupidav ja usaldusväärne süsteem, mis toimib suurepäraselt välitingimustes ka halva ilma korral (udu, vihm, veepritsmed jne).
 4. Uus HD seeriat tähistav disain
  Objektiivi korpus on väliselt värvitud valgeks, et vältida kuumusest tulenevat pildi hägusust päikese käes pildistamisel. Korpuse keskel on punast värvi anodiseeritud rõngas, mis on uue HD PENTAX objektiivide seeria särav sümbol. Rihma aasad on valmistatud masintöödeldud alumiiniumist, rõhutades eksklusiivset väljanägemist.
 5. Polariseeriva filtri lihtne juhtimine
  This lens comes with a built-in, removable filter holder in the barrel. Objektiivi korpuses olevas pesas on eemaldatav filtrihoidja. Paigaldades hoidjasse C-PL ringpolarisaatorfiltri (40,5 mm, kuulub objektiivi müügikomplekti), on soovitud efekti saavutamine tänu kontrollrõngale lihtne.
 6. Muud omadused
  I.    Sujuv autofookus tänu objektiivi korpusse paigaldatud AF mootorile**
  II.    Quick-Shift Focus süsteem kiireks manuaalseks teravustamiseks pärast kaamera AF süsteemi tööd
  III.    SP (Special Protect) vääristus kaamera esiläätsel hülgab mustust ja tolmu ning muudab need kergesti eemaldatavaks
  IV.    Ümar diafragma ava jäädvustab ebaterava tausta (bokeh) pehmelt ja kaunilt.

  ** Objektiiv ühildub järgmiste kaameratega: K-5, K-5s, K-30, K-01, K-5, K-r, K-7, K-x, K-m, K20D, K200D, K100D Super ja K10D keredega (tarkvara versioon 1.30 või uuem). Teiste kaamerate puhul on saab kasutada ainult manuaalset teravustamist.


• Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles