This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Ricoh GR II Premium Kit

Eriline piiratud koguses komplekt mälestamaks digitaalse GR seeria kümnendat aastapäeva

 

RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob välja GR II Premium Kit komplekti, mis on mõeldud tippklassi GR kompaktkaamera digitaalse versiooni 10. aastapäeva tähistamiseks. Eriline komplekt sisaldab hulka eksklusiivseid esemeid mille hulgas on alumiiniumist kohver, kaamera vutlar ja temaatiline rinnamärk. Komplekti turustatakse piiratud koguses (1200 tk) üle kogu maailma.

Komplekti kuulub:
・GR II kaamera kere*
・O-AT146 alumiiniumist kohver
・GV-1 väline pildiotsija
・GW-3 lainurkkonverter
・GH-3 varjuk ja adapter
・kolm objektiivi ümbrisrõngast (roheline, kuldne ja tumehall)
・GC-6 vutlar (oranž)
・GS-3 kaelarihm (oranž)
・GR DIGITAL 10th Anniversary rinnamärk

Komplekti kuuluvad järgmised standardsed tarvikud: kaamera aku, USB vooluadapter, USB kaabel, randmerihm ja tarkvara CD-ROM.

* Kaamera kere tehnilised andmed on standardse GR II mudeliga identsed.

 

Peamised omadused

・ Anodiseeritud musta värvi alumiiniumist kohvri mõõdud muudavad selle kandmise mugavaks. Kohvri pindadel on spetsiaalne kate sõrmejälgede hülgamiseks. Kohvri käepide on kaetud naturaalse nahaga. Lukumehhanism toimib sujuvalt ja konkreetselt. Kohvri sisus on tarvikud korraldatud mugavalt ja atraktiivselt. Kaamera keret ja tarvikuid on lihtne välja võtta ja tagasi asetada. Erilist tähelepanu on pööratud ka polsterdusmaterjali paksusele ja jäikusele.

・ Kaamera välimuse muutmiseks on komplektis kolm erivärvilist rõngast mis kinnituvad kaamera kerele objektiivi ümber. Spetsiaalse anodiseerimise ja värvimise protsessiga on loodud kolm erinevat värvi: roheline, kuldne ja hall.

・ Kaamera vutlar ja rihm on valmistatud kvaliteetsest naturaalsest nahast ja värvitud oranžiks. See värv sümboliseerib piiratud koguses müüdavat komplekti ning loob meeldiva kontrasti musta värvi tarvikutega.

・ Eksklusiivne rinnamärk tähistab 10 aasta möödumist esimese põlvkonna GR DIGITAL mudeli turuletoomisest oktoobris 2005.

üles