This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Pentax K5-II - Ülevaade

 • b_K-5II_Black_fukan (Custom).jpg
 • f_K-5II_Black_left_side (Custom).jpg
 • h_K-5II_Black_naname (Custom).jpg
 • g_K-5II_Black_naname (Custom).jpg
 • j_K-5II_Black_back (Custom).jpg
K-5II-product-logo.png

Ülimalt tundlik

 • Uus SAFOX X autofookuse moodul
 • 16,3 megapiksli ja pildistabilisaatoriga CMOS sensor
 • Ilmastikukindel korpus - 77 erinevat tihendit
 • Tundlikkuse ulatus ISO 80 kuni 51 200
 • kiire sarivõte 7 kaadrit sekundis
 • 3-tolline LCD ekraan, 921 000 pildipunkti ja Live View 
 • Full HD videosalvestus

Links

Kirjeldusloe edasi

See mudel on tunnustatud PENTAX K-5 (oktoober 2010) järeltulija. K seeria lipulaevana on K-5 II varustatud paljude arenenud ja kasutajasõbralike funktsioonidega.

Uus SAFOX X AF moodul – tipptasemel autofookus

K-5 II kaameras on kasutusel äsja väljatöötatud ülimalt tundlik SAFOX X autofookuse moodul, mille tööulatus on vägagi lai: -3 EV kuni +18 EV. See suurendab AF süsteemi täpsust valgusjõuliste objektiivide kasutamisel oluliselt. Koos uuendatud AF algoritmiga on tulemuseks erandlik autofookuse töö. Funktsioonide hulka kuulub ka valitud fookuspunkti laiendamine, mis võimaldab pildistatavat automaatselt teravana hoida kui see algselt omistatud fookuspunktist välja liigub.

Kvaliteetne suurepärase nähtavusega LCD ekraan

K-5 II tagaosas on 3-tolline laia vaatenurgaga õhuvaheta LCD ekraan, millel on umbes 921 tuhat pildipunkti. Peegeldusvastase kattega klaasi ja LCD ekraani vahel on unikaalne vahekiht, mis vähendab peegeldusi ja valguse hajumist, hoides efektiivselt ära helkide tekke ja ereduse kao. Karastatud klaasist valmistatud katteklaas on vastupidav kriimudele ja kulumisele.

Kõrge lahutusvõime ja minimaalse mürasusega tõetruud pildid

16,28 efektiivse megapiksliga suur (23,7 × 15,7 mm) uusima põlvkonna CMOS sensor hoolitseb ülikiire pildiinfo lugemise eest. Koos tunnustatud PRIME II (PENTAX Real Image Engine) pildiprotsessoriga on tulemuseks kõrge lahutusvõime, sujuvate üleminekute ja olematu digimüraga pildid. Kaamera standardne tundlikkuse ulatus on ISO 100 kuni 12800, laiendatuna ISO 80 kuni 51200.

Selge ja ere 100% optiline pildiotsija 

K-5 II pildiotsijas on kasutusel klaasist pentaprisma. Pildiotsija vaateväli on 100% ja suurendus umbes 0,92× (50 mm f/1.4 objektiiv lõpmatusse teravustatuna). Pilt on terav ja selge kogu kaadri ulatuses. See parendab teravustamise ja kadreerimise täpsust ning kiirust. Manuaalse teravustamise lihtsustamiseks on pildiotsijas tunnustatud Natural-Bright-Matte III teravustamisklaas.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp

TTL autofookuse, automaatsärituse ja integreeritud P-TTL välklambiga digitaalne peegelkaamera

Objektiiv - Bajonett PENTAX KAF2 bajonett
Sensor - Tüüp Primaarvärvide filtri ja kõrge tundlikkusega CMOS sensor
Sensor - Efektiivseid piksleid umbes 16,3 megapikslit
Kere - Kõrgus 97mm
Kere - Laius 131mm
Kere - Sügavus 73mm
Kere - Kaal 660g ainult kere, 740g koos liitiumaku ja SD mälukaardiga

Tarvikud loe edasi

üles