This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Välklamp AF201FG

Kompaktne automaatne välklamp vahetatavate objektiividega PENTAX kaameratele

RICOH IMAGING EUROPE S.A.S. teatab uuest automaatsest välklambist AF201FG, mis on mõeldud kasutamiseks vahetatavate objektiividega PENTAX digikaameratega. Kompaktse ja portatiivse välklambi juhtarv on 20 (ISO 100/m), selle korpus on tolmu- ja ilmastikukindel, tagades usaldusväärse töö ka nõudlikes välitingimustes.

Peamised omadused

1. Kompaktne, tolmu- ja ilmastikukindel korpus
Sellel välklambil on kompaktne ja hästi tasakaalustatud korpus, mis sobib ideaalselt PENTAX K-seeria digipeegelkaameratele ja ka Q-seeria vahetatavate objektiividega hübriidkaameratele. 18 tihendit välklambi korpuses kaitsevad sisemust tolmu ja niiskuse eest. Kui lisada siia ilmastikukindel kaamera ja ka objektiiv, on tulemuseks tõsine komplekt välitingimustes pildistamiseks.

2. Välgu peegeldamine kuni 135-kraadise nurgaga
Välgupead saab vertikaalselt keerata üles kuni 10 erineva nurga alla (-10, 0, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120 ja 135 kraadi). Välgu peegeldamisel laest või seinalt saab sisetingimustes pildistamisel pehmendada valgust, saavutades loomulikumad, tõetruumad portreed.

3. Lihtsustatud juhtimine kettaga
Selle välgu juhtimine on äärmiselt lihtne. Lihtsalt valige kettal, mis toimib ka ON/OFF lülitina, sobiv töörežiim: P-TTL automaatne välk mis sünkroniseeritakse särituse algusega, P-TTL automaatne välk mis sünkroniseeritakse särituse lõpuga, manuaalrežiim täisvõimsusega ja manuaalrežiim 1/4 võimsusega.

4. Muud omadused
Integreeritud väljatõmmatav lainurkhajuti mis katab valgusega 20mm objektiivi vaatevälja
(35mm ekvivalendina).

Märkus: disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles