This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-DA 18-50mm F4-5.6 DC WR RE

Vahetatav suumobjektiiv kokkukäiva mehhanismiga

RICOH IMAGING EUROPE S.A.S. toob peagi müügile uue HD PENTAX-DA 18-50mm f/4-5.6 DC WR RE objektiivi, mis on mõeldud kasutamiseks PENTAX K-bajonetiga digikaamerate ees. Sellel standardsuumil on äsja väljatöötatud mehhanismi, mis võimaldab objektiivi eeskujuliku kaasaskantavuse ja kompaktsuse tagamiseks kokku suruda. Lisaks on objektiiv ilmastikukindel, sobides ideaalselt ka keerukates välitingimustes pildistamiseks.

Objektiivi väljatöötamisel võeti eesmärgiks kergesti kasutatav igapäevane standardsuum, mis vastaks kasutajate ootustele kompaktse, kõrge lahutusvõimega digiobjektiivi osas. Esimest korda PENTAX K objektiivis kasutatav mehhanism tähendab, et kokkusurutult on see objektiiv maailma kõige lühem: vaid 41mm*. Ülikompaktsele disainile vaatamata on objektiivis kasutusel PENTAXi poolt välja töötatud HD vääristus, ülimadala hajuvusega klaasläätsed ning asfäärilised läätsed erinevate moonutuste efektiivseks kompenseerimiseks. Tulemuseks on terav, kontrastne ja tasakaalustatud kujutis. Integreeritud DC mootor teravustab sujuvalt ja vaikselt ning ilmastikukindel korpus tähendab vastupidavust keerukates ilmastikuoludes.

* Maailma kõige lühem suumobjektiiv digipeegelkaameratele (seisuga 1. veebruar 2015, põhineb RICOH IMAGING uuringul)

 

Peamised omadused

1. Maailma kõige lühem standardsuum
See standardsuum katab oma 2,8-kordse suumiga fookuskaugused alates lainurgast kuni normaalini (35mm kaamera ekvivalendina 27,5 kuni 76,5 mm), sobides kõige sagedamini kasutatavates olukordades. Uus kokkukäiv mehhanism tagab objektiivi pikkuseks transpordiasendis kõigest 41 mm. Tegemist on maailma kõige lühema standardsuumiga, mis tänapäevase kompaktse digipeegelkaamera ees pakub eeskujulikku portatiivsust.

2. Usaldusväärne ilmastikukindel konstruktsioon
Uus objektiiv on usaldusväärselt tolmu- ja ilmastikukindel. Korpusel on 9 spetsiaalset tihendit mis hoiavad ära tolmu ja vee pääsemise objektiivi sisemusse. Kui kasutada objektiivi ilmastikukindla PENTAX digipeegelkaameraga, on tulemuseks välitingimustes vastupidav ja usaldusväärne töövahend. Suurepäraselt ja muretult on võimalik pildistada udus, vihmas, lumesajus ning muudes kohtades kus kaamera võib märjaks saada.

3. Erandlik pildikvaliteet
Optilisse süsteemi kuulub 11 elementi 8 grupis, mille hulgast on ülimadala hajuvusega klaasläätsed ja asfäärilised läätsed. Tulemusena kompenseerib objektiiv efektiivselt erinevaid moonutusi, andes tulemuseks kõrge eraldusvõime, peene detailsuse ja minimaalsete värvimoonutustega pildid.

4. Pildikvaliteeti tõstev HD vääristus
Objektiivile on kantud kvaliteetne mitmekihiline HD vääristus. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab see PENTAXi poolt välja töötatud vääristus madalama peegelduvuse ning parema valgusedastuse. Objektiiv jäädvustab eredaid, kõrge kontrastsusega pilte, milles pole peegeldusi ega helke ka keerukastes valgustingimustes nagu näiteks vastuvalgus.

5. Quick-Shift teravustamissüsteem
Objektiiv on varustatud PENTAXi poolt välja töötatud Quick-Shift teravustamissüsteemiga, mis lubab kasutajal lülituda manuaalsele teravustamisele igal hetkel, ka siis kui kaamera AF süsteem töötab.

6. Muud omadused
・Esiläätsele kantud SP (Super Protect) vääristus hülgab efektiivselt vett ja mustust
・Sujuv ja vaikne automaatne teravustamine tänu integreeritud DC mootorile
・Ümar diafragma ava tähendab fookusest välja jäävate taustade pehmet ja kaunist jäädvustamist, jooned punktvalguse allikate ümber on samas minimaalsed
・Madala profiiliga päikesevarjuk (kaasasolev tarvik) objektiivi kaasaskandmise lihtsustamiseks.

Märkus: disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles