This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

smc PENTAX-DA 50mm f/1.8

PENTAX RICOH IMAGING COMPANY, LTD. annab teada, et peag jõuab müügile PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaameratele mõeldud objektiiv mudelinimega smc PENTAX-DA 50mm f/1.8. Objektiiv on fikseeritud fookuskaugusega, valgusjõuline ning ümara diafragma avaga, sobides ideaalselt portreede ja ka igapäevaste piltide jäädvustamiseks. Tänu eeskujulikule sooritusvõimele ja kergele, kompaktsele disainile sobib see kõigile fotograafidele sõltumata tasemest.

Peamised omadused

1. Kõrge pildikvaliteet

Tipptasemel optiline disain on optimeeritud K-bajonetiga digipeegelkaamerate jaoks, tagades terava, selge kujutise.

2. Kergesti käsitsetav

PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaamera ette paigaldatuna on selle objektiivi fookuskaugus 35mm ekvivalendina 76,5mm. Mõõdukas teleobjektiivi perspektiiv sobib ideaalselt portreetööks. Lisaks jäädvustab objektiiv fookusest välja jäävad alad meeldivalt ja pehmelt udusena. Esiläätsele on kantud PENTAXi poolt väljatöötatud SP (Super Protect) vääristus, mis lisaks tolmu, vee ja mustuse hülgamisele muudab lihtsaks ka esiläätsele kogunenud jälgede eemaldamise. See tähendab muretut kasutamist igas olukorras.

3. Valgusjõuline ava

Tänu f/1.8 avale on selle objektiivi teravussügavus väga õhuke. Ümar diafragma avaus jäädvustab fookusest välja jäävad alad meeldivalt ja pehmelt, muutes minimaalseks punktvalgusallikate poolt tekitatavad probleemid. Suur ava võimaldab viletsates valgusoludes kasutada ka lühemaid säriaegu, tagades sellega teravamad tulemused.

4. Kompaktne ja kerge disain

Pikkus vaid 38,5mm ja kaal 122g - see objektiiv on kompaktne ja kerge ning võiks alati fotokotis olla. Tugev kuid peen välimus sobitub iga kaameraga.
 

  • Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles