This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

5 reasons to choose pentax

Peegelkaamera ostmine on paljude jaoks oluline ostuotsus.
Kaamera peab olema selline, mida peab saama kaasa võtta alati ja kõikjale.
Järgmised põhjused teevad PENTAX kaamerast sinu ideaalse partneri.

1 Vastupidav konstruktsioon mõeldud pildistamiseks iga ilmaga ja kõikjal

Oled sa kunagi liikvele minnes kaamera koju jätnud, sest õues sadas vihma või sihtkohas oli liiga palju tolmu? PENTAX digipeegelkaamera süsteemi kuuluvad ilmastiku- ja tolmukindlad kaamerad ja objektiivid. Vesi, niiskus ega tolm nende sisemusse ei pääse - saad kõhklemata ja mõnuga pildistada igas olukorras.

2 Kõige rikkalikum valik objektiive APS-C sensoriga mudelite hulgas

Kõige populaarsem sensor tänapäevastes digipeegelkaamerates on APS-C mõõdus. Seda tüüpi sensorile sobivad üldiselt kaht tüüpi objektiivid: need, mis ühilduvad nii APS-C kui ka täiskaadersensoriga ning need, mis toimivad ainult APS-C mõõdus sensoriga. Täiskaadersensorile sobivad objektiivid on enamasti suuremad, raskemad ja kallid. Kui otsid kompaktset ja kergesti käsitsetavat APS-C sensoriga digipeegelkaamerat, on PENTAX tänu suurele objektiivivalikule sinu jaoks parim. Alates laiade vaadete pildistamisest ja kõrge suurendusega telefotost kuni eriotstarbeliste rakendusteni nagu kalasilm või makrovõtted - PENTAX pakub laia suum- ja fiksobjektiivide valikut.

3 Kompaktsed ja kerged objektiivid mida on mugav kaasas kanda

interchangeable lens

Peegelkaamera omanik kannab sageli kaasas mitmeid objektiive selleks, et jäädvustada parim võimalik pilt sõltumata olukorrast või pildistatavast. PENTAX on integreerinud pildistabilisaatori kaamera korpusse. See omakorda tähendab kergemaid objektiive, sest igasse objektiivi pole tarvis eraldi stabilisaatorit ehitada.
Kuna objektiivide optiline süsteem on optimeeritud APS-C pildisensori suurusest lähtuvalt, on tulemuseks veelgi kergemad ja kompaktsemad objektiivid. See asjaolu võimaldab sul mahutada fotokotti rohkem varuobjektiive ning võtta alati kaasa sellised mis sinu loominguliste kavatsustega sobivad.

4 Üle 100 värvivaliku enda
olemuse väljendamiseks

color variations

Vali kaamera kerele ja käepidemele enda lemmikvärvid. Valikus on enam kui 100 kombinatsiooni. Sinu õnnelikud või lemmikvärvid muudavad sinu kaamera eriliseks ja näitavad sinu olemust.

*Värvivalikud on saadaval ainult teatud mudelitele.

5 Kõigi PENTAX objektiividega ühilduv pildistabilisaator

shake reduction

Kuna PENTAXi poolt väljatöötatud SR pildistabilisaatori mehhanism on peegelkaamera keres, toimib see kõigi ühilduvate objektiividega ning aitab vähendada kaamera värinat. See toimib isegi äärmuslikes olukordades nagu näiteks pildistamisel hämaras ja teleobjektiivi kasutamisel. Lisaks on PENTAXi algtaseme mudelite pildiotsijad varustatud pentaprismaga - omadus, mis on tavaliselt omane kõrgema klassi mudelitele (algtaseme kaamerate pildiotsijad põhinevad reeglina pentapeeglil). Tänu pentaprismale on pildiotsijast avanev vaade avaram ja eredam ning see lihtsustab pildi kompositsiooni seadmist ning pildistatava jälgimist.

üles