This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Optio WG2-GPS - Ülevaade

 • wg2gps.jpg
 • Orange WG2 GPS with karabiner.jpg
 • White WG2 GPS with karabiner.jpg
 • WG2GPS_Orange.jpg
 • WG2GPS_White.jpg

Sinu kõige seiklushimulisem sõber

 • Veekindel kuni 12 m sügavusel,
 • Kukkumiskindel kuni 1,5 m kõrguselt
 • Külmakindel kuni -10°C, purunemiskindel kuni 100 kg
 • 16 megapiksliga sensor
 • 5× optiline suum ja täis-HD videosalvestus
 • Integreeritud GPS

Auhinnadloe edasi

 • Optio WG kompakt on võitnud TIPA
 • OptioWG2-GPS_SFT.jpg

Links

Kirjeldusloe edasi

Vastupidav konstruktsioon pildistamiseks kuni 12 meetrit vee all

PENTAX on kaamera kere veekindlust veelgi parandanud. Tulemusena saab Optio WG-2-GPS abil filmida 12 meetri sügavusel kuni kaks tundi järjest (vastab IPX8 või JIS Class 8 veekindlusele). Lisaks on kaamera löögikindel (kukkumine 1,5 meetri kõrguselt)*, tolmukindel***, külmakindel (kuni -10°C)*** ja purunemiskindel (kuni 100 kgf)****. Need omadused tähendavad, et Optio WG-2-GPS on sinu ideaalne kaaslane karmides, nõudlikes oludes.

* Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. (Kukkumine 1,5 m kõrguselt 5 cm paksusele vineerplaadile ei mõjuta kaamera tööd.) Vastab 516.5-Shock testile MIL-Standard 810F standardis.

** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. Vastab IPX6 või JIS Class 6 standardile.

*** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. Kaamera töötab stabiilselt ka -10°C temperatuuri korral. 

**** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. Kaamera korpusele avaldati survet kuni 100 kgf ning see ei mõjutanud kaamera tööd.

Kvaliteetsed pildid tänu uuele tagantvalgustatud CMOS sensorile

Optio WG-2-GPS on varustatud uusima tagantvalgustatud CMOS pildisensoriga, mis salvestab märksa puhtamat pilti ka kõrgema tundlikkuse korral. 16 efektiivset megapikslit, uus pildiprotsessor ja ISO 6400 tipptundlikkus tagavad väga kõrge eraldusvõimega pildid. Lisaks on Optio WG-2-GPS varustatud uue öiste võtete programmiga, mis loob neljast kaadrist automaatselt ühe terava liitpildi.

Täis-HD videosalvestus

Optio WG-2-GPS jäädvustab täis-HD videot H.264 koodekiga, võimaldades jäädvustada selgeid ja teravaid videolõike (mõõdus 1920 × 1080 pikslit) kaadrisagedusega 30 k/sek. Kiirkaamera funktsiooni* abil saab jäädvustada kiiret liikumist ja taasesitada aeglaselt. Intervallvideo võimaldab filmida näiteks lilleõie avanemist ning esitada seda kiirendatult. Täis-HD video nautimiseks suurel ekraanil on kaamera varustatud microHDMI (tüüp D) pesaga.

* Selle funktsiooni puhul on salvestatav pilt fikseeritult VGA mõõdus (640 × 480 pikslit).

Kõrge lahutusvõimega suur 3-tolline LCD ekraan

Optio WG-2-GPS tagaosas on suur, kõrge lahutusvõimega 3-tolline LCD ekraan, millel on 460 tuhat pildipunkti ja 16:9 külgede suhe. AR (Anti-Reflection) peegeldusvastane kate vähendab häirivaid peegeldusi ja helke ning tagab hea nähtavuse ka päikesevalguses. Kuna monitori pilt on nähtav 170° ulatuses nii horisontaal- kui ka vertikaalsihis, on kõrge ja madala võttepunkti kasutamine oluliselt mugavam.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp

Vee-, löögi-, külma- ja muljumiskindel digitaalne kompaktkaamera

Sensor - Tüüp Tagantvalgustusega CMOS
Sensor - Efektiivseid piksleid

umbes 16 megapikslit

Kere - Kõrgus 61,5 mm
Kere - Laius 122,5mm
Kere - Sügavus 29,5 mm
Kere - Kaal 173 g (ilma aku ja mälukaardita)
194 g (töövalmis)
üles