This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Optio WG-3 - Ülevaade

  • wg3_colors.jpg
  • wg3_black_001 (Custom).jpg
  • wg3_black_005 (Custom).jpg
  • wg3_orange_002 (Custom).jpg
  • wg3_black_003 (Custom).jpg

Sinu kõige seikluslikum sõber

  • veekindel kuni 14m, tolmukindel, kukkumiskindel kuni 2 m
  • külmakindel kuni -10°C, survekindel kuni 100kg
  • 16 megapiksliga tagantvalgustatud CMOS pildisensor
  • 4× valgusjõuline lainurksuum (f/2 lainurga puhul)
  • Full HD video

Kirjeldusloe edasi

Usaldusväärse ja vastupidava PENTAX WG seeria tippmudel pakub parimat veekindlust (14 meetrit) ja löögikindlust (kukkumine 2 meetri kõrguselt). Kaamera on varustatud hiljuti väljatöötatud valgusjõulise neljakordse suumiga objektiiviga (maksimaalne ava f/2.0 lainurga puhul), tundliku tagant valgustatud CMOS pildisensori ja uue põlvkonna pilditöötlusprotsessoriga. Kaamerad lubavad jäädvustada kõrge kvaliteedi ja minimaalse mürasusega pilte ka vees, öösel ja nõrgalt valgustatud siseruumides. Lisaks on mudel külmakindel kuni  –10°C, varustatud pildistabilisaatori, Full HD videosalvestuse (1920 × 1080 pikslit) ja laia 3-tollise LCD ekraaniga. WG-3 ja WG-3 GPS toimivad erinevates keerukates oludes usaldusväärselt ja briljantselt

Vastupidav konstruktsioon

PENTAX on täiustanud kaamera kere veekindlust ning WG-3 abil saab pildistada kuni 14 meetri sügavuses vees kuni kaks tundi järjest (ekvivalendina IPX8 või JIS Class 8 veekindlus). Kaamera on ka äärmiselt löögikindel (kuni 2 meetri kõrguselt)*, tolmukindel**, külmakindel (kuni -10°C)*** ja muljumiskindel (kuni 100 kgf)****. Need omadused teevad WG-3 kaamerast ideaalse töövahendi karmides, nõudlikes tingimustes.
* Mõõdetud PENTAXi standardite järgi (2 meetri kõrguselt 5 cm paksusele vineerplaadile), vastab MIL-Standard 810F meetodile 516.5-Shock.
** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi, IPX6 või JIS Class 6 ekvivalent.
*** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. Kaamera toimis stabiilselt ka -10°C temperatuuri korral.
**** Mõõdetud PENTAXi standardite järgi. Kaamerale rakendatakse jõudu kuni 100 kgf ning kaamera toimib normaalselt.

25mm lainurga ja f/2.0 avaga 4× optilise suumiga objektiiv

Äsja väljatöötatud suumobjektiivil on maksimaalne ava f/2.0, mis teeb võimalikuks eredate ja selgete, minimaalse mürasusega piltide jäädvustamise ka hämaras valguses ja vee all. Neljakordne suum (35mm kaamera ekvivalendina 25 - 100mm) on mitmekülgselt sobiv erinevateks rakendusteks alates lilleõite lähedalt pildistamisest kuni maastikupiltideni. Kaamera intelligentse suumi funktsioon suurendab suumi ulatust kuni 28,8×, katab seega umbes 720mm objektiivi vaatevälja (35mm ekvivalendina) ja lubab kasutada võimsat suurendust kaotamata seejuures pildikvaliteedis.

Kõrge sooritusvõimega tagantvalgustatud CMOS pildisensor

WG-3 on varustatud uusima tagantvalgustatud CMOS pildisensoriga, mille mürasus kõrgema tundlikkusega pildistamisel on oluliselt madalam. ISO 6400 kõrgeima tundlikkuse, 16 efektiivse megapiksli ja uue pildiprotsessori kombinatsioon jäädvustab kvaliteetseid kõrge lahutusvõimega pilte. Uued mudelid on varustatud ka uuendusliku Handheld Night Snap programmiga, mis jäädvustab samast stseenist automaatselt neli kaadrit ning annab tulemuseks ühe, värinavaba liitpildi.

Värinastabilisaator - teravad pildid

WG-3 varustusse kuulub duaalne pildistabilisaator, mis koosneb pildisensori nihutamisel põhinevast SR (Shake Reduction) mehhanismist ja Digital SR režiimist. See kombinatsioon kompenseerib efektiivselt kaamera värina mõju pildi teravusele olukordades, kus värin pildi rikkuda võib (näiteks hämaralt valgustatud siseruumides, päikeseloojangul või õhtul).

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp

Water proof, dust, sand, crash, cold, pression proof digital compact

Sensor - Tüüp 1/2.3" CMOS
Sensor - Efektiivseid piksleid

Approx. 16.0 megapixels

Kere - Kõrgus

6.45 cm

Kere - Laius

12.5 cm

Kere - Sügavus 3.2 cm
Kere - Kaal

209g (unloaded)
229g (with battery & SD card)

üles