This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

RICOH WG-20 - Ülevaade

 • wg-20-models.jpg
 • solo_WG-20.jpg
 • wg20_black_003.jpg
 • wg20_black_002.jpg
 • wg20_black_001.jpg
WG-20-logo.png

Kompromissitu välikaamera


 • veekindel kuni 10m sügavusel, löögikindel kuni 1,5m
 • külmakindel kuni -10°C, purunemiskindel kuni 100kg
 • 14 megapikslit
 • 5× optilise suumiga lainurkobjektiiv
 • lähivõte alates 1 cm kauguselt, 5 LED makrotuld
 • HD videosalvestus

Links

Kirjeldusloe edasi

WG-20

Usaldusväärse, tõsiseks kasutuseks mõeldud PENTAX WG seeria algtaseme mudelina lihtsustab WG-20 pildistamist välitingimustes ja vee all, muutes selle kõigi jaoks erutavaks ja muretuks. Vaatamata kompaktsele ja kergele korpusele on WG-20 eeskujulike tehniliste omadustega: veekindel kuni 10 meetri sügavuses vees, kukkumiskindel kuni 1,5 meetri kõrguselt ja külmakindel kuni –10°C. Lisaks on kaamera varustatud hulga loominguliste funktsioonidega nagu RICOH IMAGING poolt väljatöötatud digitaalse mikroskoobi programm, mis võimaldab jäädvustada märkamatute asjade mikroskoopilist maailma. WG-20 on täielikult varustatud ja valmis universaalseks kasutamiseks alates igapäevasest ja välitingimustes pildistamisest kuni ärilise kasutuseni.

Vastupidav konstruktsioon

WG-20

WG-20 õhukindel korpus võimaldab kasutada kaamerat kuni 10 meetri sügavuses vees kaks tundi järjest (vastab IPX8 või JIS Class 8 veekindlusele) ja on lisaks löögikindel*, tolmukindel**, külmakindel** ja purunemiskindel** kuni 100 kg raskuse all. See kaamera toimib suurepäraselt ja usaldusväärselt ka ekstreemsetes välitingimustes.
* Mõõdetud RICOH IMAGING standardite alusel (kukkumine 1,5 meetri kõrguselt 5 cm paksusele vineerplaadile), vastab MIL-Standard 810Fm testile Method 516.5-Shock.
** Mõõdetud RICOH IMAGING standardite alusel.

Digitaalse mikroskoobi režiim

WG-20 Macro

WG-20 on varustatud uuendusliku digitaalse mikroskoobi režiimiga***, mis suurendab pildistatavat LCD ekraanil ja võimaldab jälgida palja silmaga märkamatut pisikeste asjade maailma. Objektiivi korpuse ümber olevad viis LED makrotuld valgustavad pildistatavat eredamalt ja ühtlasemalt kui loomulik valgus ning lihtsustavad sellega lähivõtteid. Kaamera ja pildistatava värina minimeerimiseks võimaldab särituse hetkel aktiveeruv intensiivse valgustuse funktsioon kasutada lühemaid säriaegu. Kaasasolev makrotugi lihtsustab objekti pildistamist ühe sentimeetri kauguselt.
*** Digitaalse mikroskoobi programmis on pildi mõõduks fikseeritud 2 megapikslit (16:9 külgede suhtega).

Kõrge kvaliteediga pildid

WG-20

14 efektiivset megapikslit ja tipptasemel pildiprotsessor tagavad väga hea lahutusvõimega pildid. Lisaks pakub WG-20 arenenud pilditöötlusfunktsioone. Tänu sellele on kasutajal võimalik kerge vaevaga luua teravaid, peene detailsuse ja kõrge lahutusvõimega väljatrükke ka piltide suurendamisel.

HD videosalvestus

WG-20 võimaldab kerge vaevaga jäädvustada kvaliteetseid HD mõõdus (1280 × 720 pikslit, 16:9 külgede suhe, 30 kaadrit sekundis) videolõike. Lisaks on kaameras hulk videolõikude töötlemise funktsioone, näiteks videolõigu kaadri salvestamine pildina, ava- ja lõpupildi lisamine ja videolõigu tükeldamine. Kaamera korpusel oleva micro-HDMI (tüüp D) väljundi kaudu saab HD pildi ja heli edastada välisesse seadmesse, näiteks televiisorisse.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp

Digital compact camera resistant to water, dust, sand, crash, cold and pressure

Sensor - Tüüp

1/2.3" CCD

Sensor - Efektiivseid piksleid

approx. 14 megapixels

Kere - Kõrgus

58.5 mm

Kere - Laius

115.5mm

Kere - Sügavus

28.5 mm

Kere - Kaal

143 g (without battery and memory card)

164 g (loaded and ready)

Options loe edasi

üles