This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Optio LS465 - Ülevaade

  • LS465_colors.jpg
  • Packshot LS465 (Custom).jpg
  • Optio LS465_a_Amethyst-Purple (Custom).jpg
  • Optio LS465_b_Amethyst-Purple (Custom).jpg
  • Optio LS465_c_Ruby-Pink (Custom).jpg
Optio-LS465-productlogo.png

Taskupärane & stiilne

  • 16 megapiksliga sensor
  • otsenupuga HD videosalvestus
  • 5× suumobjektiiv (28-140mm)
  • 16:9 LCD ekraan
  • vahetatavad disainilehed

Kirjeldusloe edasi

Vaatamata eeskujulikele tehnilistele näitajatele (16 efektiivset megapikslit, 28mm lainurgaga optiline 5× suum ning eraldi nupp HD video salvestamiseks) on Optio LS465 palju väiksem tavapärastest standardklassi kompaktidest. Unikaalse madala profiiliga korpuse kõrgus on ainult 46,5 mm, mis võimaldab seda kanda ka väikses taskus või käekotis. Kaamera esiosa disaini saab vahetatavate disainilehtede abil muuta ning kohandada sellega kaamerat vastavalt moele, tujule või sündmusele. Optio LS465 kombineerib endas eeskujuliku kompaktsuse ja stiilsuse suure hulga pilditöötlusvahenditega ja muudab sellega digitaalfotograafia lõbusaks ja pingevabaks igas olukorras.

Optio LS465 on saadaval järgmistes värvitoonides: safiirmust, rubiinpunane ja ametüst-purpur.

Ülikompaktne, ülikerge, madala profiiliga korpus

Äsja väljatöötatud vähendatud mõõtmetega 5× suumobjektiiv ja üliõhuke 2,7-tolline LCD ekraan võimaldasid luua kaamera, mille kõrgus on vaid 46,5 mm. Madalama kuid laiema korpusega kaamera näeb tavapäraste mudelitega võrreldes moekam välja ning sobib mugavalt väiksemasse taskusse või kotinurka. Lisaks on Optio LS465 ideaalne pildistamise vahend igaks olukorraks alates igapäevastest klõpsudest ja reisifotodest kuni tööalase kasutamiseni.


Kõrge kvaliteediga pildid

Kaamera 16 efektiivse megapiksli, tipptasemel pildiprotsessori ja kõrge sooritusvõimega smc PENTAX objektiivi kombinatsioon aitavad jäädvustada teravaid, kõrge kvaliteediga pilte. Pilte on võimalik lasta ka suurelt trükkida, kaotamata seejuures teravuses ja eraldusvõimes.

Optiline 5× suumobjektiiv

Optio LS465 on varustatud optilise 5× suumobjektiiviga, mille fookuskauguste vahemik on 28 - 140 mm (35mm kaamera ekvivalendina). Lai suumiulatus võimaldab kaameraga jäädvustada kauneid, elavaid pilte vägagi erinevatest objektidest ja stseenidest alates grupipiltidest kitsas ruumis kuni kaugete vaadeteni. Intelligentse suumi funktsioon võimaldab suurendada kaamera suumiulatust kuni 36-kordseks kaotamata seejuures pildikvaliteedis.

Kasutajasõbralik automaatrežiim

Optio LS465 on varustatud PENTAXi poolt väljatöötatud Auto Picture automaatrežiimiga, mis valib täpselt ja silmapilkselt 14 hulgast sobivaima pildiprogrammi ning muud kaamera seadistused.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp Digitaalne kompaktkaamera
Sensor - Tüüp 1/2,3’’ CCD
Sensor - Efektiivseid piksleid Umbes 16 megapikslit
Kere - Kõrgus 46mm
Kere - Laius 101mm
Kere - Sügavus 22,5mm
Kere - Kaal

105 g (ilma aku ja mälukaardita)
122 g (töövalmis)

üles