This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

RICOH WG-4 GPS - Ülevaade

 • wg-4-gps-models.jpg
 • solo_WG-4-GPS.jpg
 • wg4gps_blue_004.jpg
 • wg4gps_blue_003.jpg
 • wg4gps_blue_001.jpg
WG-4GPS-logo.png

Seiklused ootavad

 • veekindel kuni 14m, tolmukindel, löögikindel kuni 2 m kõrguselt
 • külmakindel kuni -10°C, purunemiskindel kuni 100kg
 • tagantvalgustatud 16 megapiksliga CMOS sensor
 • 4× optilise suumiga lainurkobjektiiv
 • Full HD video
 • valgusjõuline ava (f/2) lainurga asendis
 • sensori nihutamisega pildistabilisaator
 • makrovõtted 1 cm kauguselt, 6 LED tuld
 • GPS funktsioon, elektrooniline kompass, baromeeter

Links

Kirjeldusloe edasi

Tegemist on tunnustatud WG tooteseeria tippmudeliga, mis on äärmiselt vee- ja löögikindel ning pakub kvaliteetset pildistamist välitingimustes ja vees.

Vastupidav konstruktsioon pildistamiseks kuni 14 meetri sügavuses vees kuni 2 tundi järjest

WG-4 GPS

Täielik veekindlus lubab WG-4 GPS abil pildistada kuni 14 meetri sügavuses vees kuni kaks tundi järjest (ekvivalendina IPX8 või JIS Class 8). Lisaks on kaamerad löögikindlad kukkumise eest kuni kahe meetri kõrguselt, *tolmukindlad (ekvivalendina IPX6 või JIS Class 6), ** külmakindlad kuni -10°C,** ja purunemiskindlad kuni 100kg jõu suhtes.** Need omadused muudavad kaamera usaldusväärseks kaaslaseks välitingimustes.
* Mõõdetud RICOH IMAGING testimise standardite järgi (2 meetri kõrguselt 5 cm paksusele vineerile), vastab Method 516.5-Shock meetodile MIL-Standard 810F testis.
** Mõõdetud RICOH IMAGING testistandardite järgi.

Valgusjõuline suumobjektiiv ja uusimad pilditöötlustehnoloogiad eeskujuliku pildikvaliteedi tagamiseks

WG-4 GPS

Kõrge sooritusvõimega optiline suumobjektiiv on maksimaalse f/2.0 avaga (lainurk), et jäädvustada selgeid, minimaalse mürasusega pilte ka hämaras. Neljakordne suum katab 35mm kaamera ekvivalendina 25-100mm fookuskaugused ning on sobib erinevateks olukordadeks alates makrovõtetest kuni kaugete maastikeni. Uuendatud AF algoritm tagab oluliselt kiirema autofookuse töö lähivõtetel. Veealustes võtterežiimides toimub automaatne pildiandmetest lähtuv värvide ja kontrastsuse optimeerimine: punased varjundid, mis tavaliselt vee all jäädvustades kaotsi lähvad, on võimendatud ning vees esinev kontrastsuse kadu saab kompenseeritud. Tulemuseks on teravamad, selgemad pildid.

Põhjalik pildistusrežiimide valik

Lisaks esmakordselt WG seerias kasutusel olevatele USER ja säriajaprioriteediga režiimidele pakub WG-4 GPS võimalust kasutada kokku 29 erinevat pildistusrežiimi. Säriajaprioriteediga režiimis valib kaamera optimaalse särituse tagamiseks automaatselt ava ja ISO tundlikkuse lähtudes kasutaja poolt valitud säriajast. USER režiimis saab kasutaja pildistada eelsalvestatud isiklike seadistustega. Lisaks valib Auto Picture programm automaatselt 16 erineva stseeniprorgrammi hulgast sobivaima. Lai pildistusprogrammide valik tähendab, et pildistaja leiab alati parima programmi iga objekti ja olukorra jäädvustamiseks.

Kõrge sooritusvõimega tagantvalgustatud CMOS pildisensor

WG-4 GPS

WG-4 GPS on varustatud tipptasemel tagantvalgustatud CMOS pildisensoriga. Sensori eripäradeks on kõrge tundlikkus, madal mürasus ja kiire pildiandmete lugemine. Kõrge sooritusvõimega pildiprotsessor tagab ISO 6400 tundlikkuse ja 16 megapikslise eraldusvõime. Lisaks pakuvad need mudelid arenenud pilditöötlusfunktsioone, tagades teravad, selged ja kõrge lahutusvõimega pildid. Lisaks on kaamerad selline öövõtterežiim, mis jäädvustab ühest stseenist mitu kaadrit ja kombineerib neist ühe värinavaba liitpildi.

Tehnilised andmed loe edasi

Tüüp - Kaamera tüüp

Water proof, dust, sand, crash, cold, pression proof digital compact

Sensor - Tüüp

1/2.3" CMOS

Sensor - Efektiivseid piksleid

Approx. 16.0 megapixels

Kere - Kõrgus

6.45 cm

Kere - Laius

12.5 cm

Kere - Sügavus 3.2 cm
Kere - Kaal

216g (unloaded)
236g (with battery & SD card)

Options loe edasi

üles