This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

RICOH GR III - Kirjeldus

 

 

Võimekas igapäevakaamera, hetkede tabamiseks.
 

GR areneb, kuid jääb kindlaks oma kontseptsioonile.

 

Võrratu pildikvaliteet ja ülimalt portatiivne - salvestada kõike, mida enda ümber näed.

 

Kiirus, millega oled valmis pildistama sekundi murdosa vältel.
 

Lihtsasti käsitletav usaldusväärne tööriist - väljenda enda loomingulisust.

GR III - kaamera otsingute lõpp-punkt.

 

Koge tõelist hetkede tabamise ja salvestamise olemust.

 

Koge GR-i.

Üliterav pildikvaliteet

UUS
Uudne GR objektiiv & pildistabilisaator

Kompaktkaamera on varustatud uue GR objektiiviga, mis ületab oma optilise soorituse poolest kõiki teisi GR objektiive. Kuue elemendiga neljas grupis optiline süsteem võimaldab teha pilte, mis on keskelt kuni servani terava kujutisega. See optiline süsteem on nii õhuke ja kompaktne, et kaamera kere mahutab ka kaamerasises värinavastase süsteemi. Kaamera käsitlemisel tekkiva värina mõju pildi kvaliteedile on minimaalne, seejuures on uue GR objektiivi optiline jõudlus erinevate stseenide jaoks maksimaalne.

 

UUS
24,2 megapiksline APS-C CMOS sensor

Umbes 24.24 efektiivset megapikslit tagavad ülipuhta pildikvaliteedi ja anti-aliasing filtri puudumine võimaldavab jäädvustada kõrge lahutusvõime ja peene detailsusega pilte. 

UUS
Madal müra, maksimaalne ISO 102400

Ülitõhus müravähendus tagab kõrge pildikvaliteedi isegi kõrge ISO tundlikkuse korral. 14-bitist RAW-salvestust toetab ka rikas tonaalne reprodutseerimine.

UUS
Värskelt väljatöötatud GR ENGINE 6

Uus võimekas pildiprotsessor tagab veelgi parema pildikvaliteedi, täpse üksikasjaliku kujutise kogu tundlikkuse vahemikus ja suurepärase värvide reprodutseerimise.

Kiiresti reageeriv

UUS
Ülikiire hübriid-autofookus

Kiire faasituvastuse ja kontrasttuvastuse põhine autofookus tagab erakordse fokusseerimise täpsuse. Nende kahe parimate omaduste kombineerimisel on loodud uus hübriidne autofookuse süsteem. Tüüpilist kontrasttuvastuse põhist autofookuse fokusseerimise probleemi on selle mudeli puhul oluliselt vähendatud. Hübriidsüsteem tagab kiirema automaatse teravustamise ja suure täpsuse.

UUS
Pildistabilisaator kompenseerib säri kuni 4-stopi* ulatuses 

See mudel kasutab sensori nihutusel põhinevat pildistabilisaatorit, mis vähendab värinaid kolmel erineval teljel.
*Säriaja konversiooni. CIPA standard.

UUS
Seadete otsejuhtimine

Kaamera on varustatud 3-tollise puutetundliku LCD ekraaniga, mis võimaldab kontrollida autofookuse raami ja tagab kiire ligipääsu peamenüüle.

Kergesti kaasaskantav

UUS
Ülikompaktne kaamera - ükski hetk ei jää tabamata

Kuigi GR III kere on umbes sama suur, kui GR DIGITAL IV (1/1.7 tüüpi pildisensoriga mudel) annab selle sooritusvõime GR seeria kaamarate täiesti uue mõõtme GR seeria kaamerate seas. Täiustatud kontroll ja ülim kompaktsus toob meid lähemale täiuslikule tänavafotograafia kaamerale, mis hõlpsasti kaasaskantav ja võimaldab alati tabada kõik olulised hetked.

Üha edasi arenev

GR III üha edasi arenev laiendatud funktsionaalsusega püsivara

GR III areneb edasi koos püsivara värskendustega. Laiendatud funktsionaalsusega püsivara uuendused lisavad kompaktkaamerale täiendavaid omadusi ja seadistusvõimalusi.

Paindlikult seaditatav

Sageli kasutatavad funktsioonid saab määrata ADJ hoova ja Fn nupu . Ka teisi juhtelemente saab kohandada, et kaamera tööd täpselt häälestada, see lihtsustab kaamera kasutamist ja sobitub teie pildistamisstiiliga.

Pildi kontroll ja JPEG pildi kohandamine

GR III omab laia valikut täiustatud pildi loomise funktsioone. Pildi reguleerimise parameetrid pildistamiseks on muudetud kümneks pildikontrolli valikuks. Taasesituse ajal saab JPEG-i pildi toone reguleerida ja salvestada uue failina.

GR III Pariisis
~kaadri taga~

 

Uus mõõde jõudluses


1/125 sek., F2.8, ISO2000, EV -0.7, WB: Automaatne valge tasakaal

Kõrge resolutsioon ja kõrge kontrast.
Esitleme hiljuti väljatöötatud GR objektiivi teravat kujutist

Uue konstruktsiooniga GR objektiiv on välja töötatud veelgi parema pildikvaliteedi saavutamiseks. See objektiiv kasutab õhukest optilist süsteemi kuue elemendiga neljas rühmas säilitades 18.3 mm (35mm ekvivalendina 28mm) fookuskauguse ja F2.8 avaga. Selle objektiivi disainis on kasutatud kahte tippklassi klaasist asfäärilist elementi, mis on kõrge refraktiivsusega, ülimadala dispersiooniga. Tänu fikseeritud fookuskaugusele on elemendid asetatud optimaalsele kaugusele, mistõttu on kromaatiline aberratsioon ning geomeetrilised moonutused viidud miinimumini. Selle tulemuseks on pildid, mis on kogu kaadri ulatuses teravad ja selged ning seda isegi kõige laiema ava väärtuse puhul.

UUS
Ülim detailsus kõrge- lahutusvõime ja dünaamilise ulatusega 24,2-megapikslise APS-C pildisensoriga

Ricoh GR III on varustatud kõrge- lahutusvõime ja dünaamilise ulatusega APS-C CMOS sensoriga (umbes 24.24 megapikslit). Sellel on ~1,5× rohkem pikselid kui GR II mudelil ja anti-aliasing filtri puudumine võimaldab jäädvustada kõrge lahutusvõime ja suure detailsusega pilte. Nii pildiandur kui ka objektiiv on optimeeritud parima pildikvaliteedi saavutamiseks.

 

 

UUS
Täiustatud pilditöötlus ja reageerimisvõime.
See on uus GR ENGINE 6 pildiprotsessor

GR III pilditöötlusprotsessoriks on uus GR ENGINE 6. See tõstab olulist GR-i kõrge pildikvaliteedi jõudlust. Kiirem töötlemine võimaldab kasutada suure piksliarvuga andurit ja teeb võimalikuks mitmetasandilise gradatsiooniga 14-bitise RAW faili. See aitab kaasa ka automaatse teravustamise ja filmi tundlikkuse ja funktsionaalsuse parandamisele.

UUS
Pildistamine ISO 102400 korral on võimalik tänu meie algse signaali töötlemise tehnoloogiale

Ülimalt võimekas protsessor tagab kõrge pildikvaliteedi. Pildianduri väljundsignaal saadetakse pildiprotsessorile pärast selle optimaalset töötlemist.
See vähendab müra ja tagab suurepärase eraldusvõime ja värvide reprodutseerimise kogu tundlikkuse vahemikus. See teeb võimalikuks pildistamise isegi ISO 102400 väärtuse korral.

1/125 sec., F2.8, ISO2000, EV -2, WB: Multi Auto White Balance

UUS
kõrge pildikvaliteedi saavutamiseks 3-teljel, 4-astmeline stabiliseerimissüsteem

Ricoh GR III võimaldab nüüd teha veelgi teravamaid pilte tänu sisseehitatud pildistabilisaatorile. See on lisatud kaamerale ilma selle mõõtmeid suurendamata. Stabilisaator vähendab värinaid kolmel erineval teljel ja kompenseerib säri kuni 4-stopi ulatuses*.

*CIPA standard.

UUS
Tänu stabiliseerimissüsteemile AA filtri simulaator valede värvide ja muaree vähendamiseks

Optilise anti-alias (AA) filtri mõju saadakse tänu stabiliseerimissüsteemile. Pildianduri liigutamine särituse ajal vähendab valevärve ja moireed. Sõltuvalt teie objektist saate valida, kas soovite tähtsustada resolutsiooni või vähendada valesid värve ja moireed. Valige [High] (kõrge) või [Low] (madal) efektide seadete jaoks.

Kui säriaeg on aeglasem kui 1/1000 sekundit, on võimalik saavutada piisav funktsionaalsus.

 

Jäädvusta hetked


1/1250 seK., F5.6, ISO100, EV -1, WB: päevavalguses

UUS
Suure jõudlusega täidetud kompaktne kere ja funktsionaalne disain

Kuigi GR III loomisel pöörati palju tähelepanu kaamera funktsionaalsusele oli alati fookuses selle kere kompaktsus. Seetõttu on nimetatud mudel väiksem kui GR II kuid umbes samas mõõdus kui GR DIGITAL IV, millel 1/1.7 tüüpi pildisensor. Järgiti minimalistlikku disaini, et luua tööriist, mis oleks hõlpsasti kaasaskantav. Ülimalt läbimõeldud nuppude ja sätete valimise paigutuse tõttu on kaamerat mugav kontrollida ka ühe käe abil.

UUS
Hübriidne faasituvastuse ja kontrasttuvastuse põhine autofookus

Kiire faasituvastuse ja kontrasttuvastuse põhine autofookus tagab erakordse fokusseerimise täpsuse. Nende kahe parimate omaduste kombineerimisel on loodud uus hübriidne autofookuse süsteem. Tüüpilist kontrasttuvastuse põhist autofookuse fokusseerimise probleemi on selle mudeli puhul oluliselt vähendatud. Hübriidsüsteem tagab kiirema automaatse teravustamise ja suure täpsuse.

 

UUS
Käivitub ülikiiresti, kõigest 0.8 sekundit

Objektiivi silindri juhtimiseks kasutatakse suure väljundiga mootorit, mis liigub hetkega sissetõmmatud asendist pildistamise asendisse. Lisaks vähendab optimeeritud kaamera käivitamise programm oluliselt käivitusaega. Sisseehitatud objektiivi kaitse tõttu ei ole vaja objektiivi korki eemaldada, nii ei lase te kunagi käest ootamatut foto võimalust. 

 

1/125 sec., F2.8, ISO320, EV -3, WB: päevavalgus

 

 

Fookusrežiimid, mis sobivad erinevate objektide ja pildistamisstiilidega

Nüüd on saadaval kaheksa erinevat teravustamisrežiimi, sealhulgas uus pidev teravustamine (Continuous AF), mis mõeldud veelgi mitmekülgsema pildistamisstiili jaoks. Samuti on lisatud uus LCD-puuteekraan, mis võimaldab mugavalt juhtida autofookuse raami, kasutades selleks vaid puudutusi- ja viipeid. Samuti saate teravustada (Touch AF) ja pildistada, kui liigutate autofookuse raami kiireks pildistamiseks ja seda, mis tahes tüüpi kompositsioonis.

 

Näotuvastusega automaatne teravustamine abistab protree pildistamisel

Kaamera tuvastab näod ja fookused. See funktsioon on lubatud [Auto Area AF], [Select AF] ja [Pinpoint AF]. Seda funktsiooni on võimalik lubada ka ainult [Auto Area AF]. Selle seadistuse korral on võimalik fokuseerida nägude asemel objektile, selleks tuleb lihtsalt vahetada fookusrežiimi ilma näotuvastus funktsiooni välja lülitamata.

Full Press Snap funktsioon - ükski hetk ei jää tabamata

Kui päästik on täielikult alla vajutatud, vabastab kaamera katiku eelseadistatud kaugusel. See suure kiirusega pildistamise funktsioon on ainulaadne GR-le, kõrvaldades teravustamisaja, kui vajutate päästikunuppu pooleldi alla. See võimaldab jäädvustada hetke sekundi murdosa jooksul.

1/125 sec., F2.8, ISO250, EV 0.7, WB: Daylight

1/320 sec., F4.5, ISO100, EV -0.7, WB: Daylight

UUS
Intuitiivne juhtimine puuteekraani ja juhtketta abil

LCD-puuteekraani muudab kaamera hõlpsasti juhitavaks. Lihtsalt puudutage, et avada seadete sätted või libistage autofookuse raami selle liigutamiseks. Salvestatud fotode sisse- ja väljasuumimiseks tuleb sõrmi ekraanil kokku või lahku näpistada. Juhtketas on paigutatud ka ümber ristlüliti, selline paigutus võimaldab kaamerat hõlpsasti juhtida ja säilitada kaamera turvalise haarde.

 
Kohandatavad funktsioonid, et sobituda teie stiiliga

ADJ-režiim ja Fn-nupufunktsioonid on kohandatavad. Samuti saate salvestada kaamera seaded ka U1 / U2 / U3 režiimikettale, et muuta juhtimine veelgi mugavamaks, et sobituda teie pildistamisstiiliga.

 

Pildista maailma nagu seda näed


1/50 sec., F2.8, ISO400, EV -2, WB: Automaatne valge tasakaal

UUS
Image Control for pure image creation enjoyment

The conventional image settings and effects have been merged to create a new finish adjustment function. 10 different Image Control options form the base of this feature. Based on these, you can adjust parameters to create photos the way you like. This includes the saturation, hue, high/low key adjustment, contrast, contrast (highlight and shadow), sharpness, shading, clarity, toning, filter effect, grain effect*, and HDR tone level.

● Parameters that can be adjusted differ depending on the selected Image Control option.
*These parameters will be available via firmware update

  • Standard

  • Vivid

  • Hi-Contrast B&W 

  • Monotone

  • Soft Monotone

  • Hard Monotone

  • Positive Film

  • Bleach Bypass

  • Retro

  • HDR Tone

NEW
Shoot up to 6 cm with Macro mode

Macro mode lets you focus with AF between 6 and 12 centimeters from the end of the lens. This delivers nearly the same 0.35x shooting magnification as when the GM-1 macro conversion lens is attached to the GR II without the need for an extra lens. Simply press the macro button to capture impressive close-up photos with rich bokeh effects.

* Macro mode and normal mode must be switched manually.
* The camera switches to Macro mode when the focus is set to [Snap] or [∞].

Capture star trails with the surrounding scenery even in the city with interval composite shooting

With this feature, the camera automatically shoots continuously for the set interval. You can select this feature from drive modes for instant shooting. The setting items have been reviewed and specialized for star trail shooting. Shooting time can be set in 10 minute intervals (up to 24 hours), you can choose from an unlimited shooting time, and you can save interim images and set the time.

● Use a tripod. Note that slow shutter speed noise reduction and SR are turned off.
● The focus, exposure, and white balance are set on the first shot.
 

1/60 sec., F2.8, ISO100, EV -0.7, WB: Multi Auto White Balance

4 sec., F2.8, ISO200, EV 0.0, WB: Color Temperature

Expand expressive possibilities with 35mm/50mm Crop mode

With this feature, you can shoot at an angle of view equivalent to a focal length of 35 mm or 50 mm. The high resolution 24M image sensor makes it possible to record clear images up to 15M (35 mm) and 7M (50 mm). This mode gives you the opportunity to change the angle-of-view depending on the subject when shooting.

● The focal length is equivalent in 35mm format and the recorded pixels have an aspect ratio of 3:2.

Capture dreamlike shots with multi-exposure

There is no longer a frame limit for compositing. Composited results can be viewed in a transparent display so you can check the composition while overlaying another frame. You can change the exposure parameter*, shoot, reshoot, and finish shooting for each shot to easily create exactly the type of photo you have in mind.

* Exposure compensation, ISO speed, aperture, and shutter speed can be adjusted based on the exposure mode set for the first frame. The white balance cannot be changed.
 

1/250 sec., F4.0, ISO100, EV -0.3, WB: Multi Auto White Balance

1/320 sec., F4.5, ISO400, EV 0.0, WB: Multi Auto White Balance

Built-in ND filter that can be turned on/off

This model is equipped with a built-in ND filter that provides two steps of exposure. Simply change the settings to defocus the background even in bright outdoor shots at the maximum aperture setting and express subject movement with a slow shutter speed for a rich variety of photographic expressions.

Highlight-weighted option added to full-featured metering modes

In addition to [Multi-segment], [Center-weighted], and [Spot], [Highlight-weighted] is now available as a metering method. [Highlight-weighted] helps keep the exposure even, suppressing highlight blowouts in subjects illuminated by spotlights and high-contrast subjects.

Shot with highlight-weighted metering

1/4 sec., F5.6, ISO100, EV -0.3, WB: Multi Auto White Balance

1/2500 sec., F2.8, ISO100, EV -1.0, WB: Daylight

 
Enjoy image finishing in-camera RAW processing without using a PC

RAW format data can be processed on the camera and saved as a JPEG file. Tune the photo exactly the way you want using just the camera, adjusting the recorded pixels, aspect ratio, white balance, Image Control and sensitivity.

NEW
P-TTL auto sync flash for versatile lighting

An external flash can be used to shoot at full synchronization speed.
PENTAX P-TTL auto flash (optional) is supported for high-precision auto sync using a pre-flash*. This makes it possible to use bounce flash and daylight sync for a greater range of photographic expression.

*Supported flash units: auto flash AF540FGZ II, AF360FGZ II, AF540FGZ, AF360FGZ, AF201FG, AF200FG.

With auto flash AF201FG attached

NEW
Super wide 21 mm photography with a wide conversion lens

The new wide conversion lens GW-4 (optional) is compatible with the GR III. When attached, the angle of view is changed to an approximate 90-degree view (21 mm equivalent focal length) for super wide-angle shots, enhanced perspectives and a wide angle of view. Shake Reduction is also supported at a focal length of 21mm.

● The focal length is equivalent to the 35 mm format. Lens adapter GA-1 is required to attach wide conversion lens GW-4.

1/100 sec., F2.8, ISO200, EV 1.0, WB: Multi Auto White Balance

 

 

Suurepärane ühenduvus ja töökindlus

NEW
Enhanced smartphone connection via wireless LAN and Bluetooth® compatibility

This model is equipped with wireless LAN. With it, you can connect to a smartphone and use the app to transfer images and control the camera remotely. Bluetooth® v4.2 is also supported for an always-on connection with a smart device. Enjoy more convenient features than ever before, such as automatically transferring recorded images, recording location information acquired with your smartphone, viewing camera images on your smartphone from the camera even when its status is off,etc

 
Image transfer and remote capture is easy with [Image Sync]

Images on the camera can be transferred to a smart device using the [Image Sync] app. Using this feature makes it easier to check images and upload them to social media. You can also shoot remotely from your smart device.

● [Image Sync] is available free of charge on the App Store (for iOS) or Google Play™ (for Android™).
● Compatible version will be available soon.

UUS
Outdoor View Setting for high visibility and brightness that adapts to your surroundings

This model is equipped with an Outdoor View Setting function that offers optimal visibility whether in bright outdoor settings or in dark environments. You can expand the brightness adjustment range of the monitor beyond its normal capabilities and quickly make selections for a wide range of situations.

What the monitor looks like on a clear day

Images can be compared by sliding the bar.
*The image on the monitor is for illustrative purposes only.

 
Tugev ja vastupidav magneesiumisulamist korpus

Sinuga alati kaasas olev tööriist peab olema töökindel. Just seepärast valmistati kaamera korpus keregest, kuid äärmiselt vastupidavast tugevate omadustega magneesiumsulamist.

UUS

Ultraheli vibratsioon hoiab pildisensori puhtana

Pildianduri ees olevaid optilisi materjale vibreeritakse ultraheli lainetega, et eemaldada mustus ja tolm. See funktsioon hoiab ära tolmu ja muude osakeste sattumisel pildile.

2 GB sisemälu, olukordadeks kus seda kõige rohkem vajate

Kaamera sisemälu suudab mahutada umbes 140 pilti (JPEG: L, 3:2). Ideaalne olukorras, kus mälukaart on saanud kahjustada või kui mälukaardil pole piisavalt ruumi. Salvestatud pildid saab korraga mälukaardile kopeerida.

Mälukaardil olevaid pilte ei saa sisseehitatud mällu kopeerida.

Suurepärane ühilduvus väliste seadmetega USB-C väljundi abil

Sellel mudelil on USB-C tüüpi väline liides. See võimaldab ühendada kaamera laadimiseks ja andmete edastamiseks arvutiga või hoopis kaameraga ühilduva televiisori või kuvariga, et edastada pilte ja videoid otse ekraanile*.
*Sõltuvalt ühendusseadmest, võib tekkida vajadus kasutada seadmete omavahelise ühenduse loomiseks, kaubanduslikult saadaval USB-C -HDMI teisendusadapterit.

Lisatarvikute kaart

üles