This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-D FA 28-105mm F3.5-5.6 ED DC WR - Ülevaade

 • DFA28105_f28_Hood-OFF.jpg
 • DFA28105_b_Hood-OFF.jpg
 • DFA28105_f28_Hood-ON.jpg
 • DFA28105_b_Hood-ON.jpg

 • sobib 35mm täiskaadersensoriga kaamerale
 • kompaktne ja kerge korpus
 • HD vääristus optimeerib valgusedastust ja muudab peegeldused minimaalseks
 • ilmastikukindel konstruktsioon kaitseb niiskuse ja tolmu eest
 • kiirelt muudetav teravustamissüsteem
 • SP (Super Protect) vääristus esiläätsel hülgab vett ja mustust
 • DC mootor tagab sujuva, vaikse ja kiire autofookuse
 • täpsed asfäärilised läätsed, ED (Extra-low Dispersion) läätsed ja AD läätsed tagavad ereda, terava kujutise minimaalsete moonutustega
 • ümar diafragma ava jäädvustab tausta meeldivalt pehmena

Links

Kirjeldusloe edasi

Kompaktne, kerge standardsuum
PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaameratele

Vaatamata kompaktsele ja käepärasele korpusele on see mitmekülgne suumobjektiiv mõeldud ka 35 mm täiskaadersensoriga digipeegelkaameratele. Objektiivis on kasutatud tipptasemel optikat ja kvaliteetseid klaasläätsi. PENTAX K-1 kaamera ees muutub see ideaalseks igapäevaseks objektiiviks, pakkudes samas kõrget lahutusvõimet.

Peamised omadused

1. Standardsuum katab sagedamini kasutatavad fookuskaugused
See objektiiv sobib 35 mm täiskaadersensoriga digipeegelkaamerale ja katab fokaalkaugused vahemikus 28 mm lainurgast kuni 105 mm teleni. Uusim optika ja kõrge sooritusvõimega optilised elemendid tagavad kaadri ühtlase heleduse ka servades ning kompenseerivad erinevaid moonutusi. 36,4 efektiivse megapiksliga PENTAX K-1 kaamera jäädvustab selle standardsuumi abil kõrge lahutusvõimega pilte. Tänu kompaktsele, kergele korpusele ja hinna/kvaliteedi suhtele sobib
HD PENTAX-D FA FA 28-105mm F3.5-5.6ED DC WR ideaalselt PENTAX K-1 kaamera tavaobjektiiviks.

2. Täiskaadersensoriga digipeegelkaamerale sobiv eeskujulik pildikvaliteet
Optilises süsteemis on 15 elementi 11 grupis. Nende hulka kuuluvad kaks ülitäpset asfäärilist läätse, üks ED (Extra-low Dispersion) lääts ja üks AD (Anomalous Dispersion) lääts. Sellest tulenevalt jäädvustab objektiiv eredaid, teravaid, minimaalsete kromaatiliste ja sfääriliste moonutustega pilte. Kuna optika tagab piisava lahutusvõime ka suurele pildisensorile, aitab see jäädvustada peene detailsusega pilte.

3.  Pildikvaliteeti parandav HD vääristus
Selles objektiivis on kasutusel kõrgetasemeline mitmekihiline HD vääristus*. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab see PENTAXi poolt välja töötatud vääristus efektiivsema valgusedastuse ja minimaalsed peegeldused. Kontrastseid, selgeid ja eredaid kaadreid on ilma helkide ja peegeldusteta võimalik jäädvustada ka nõudlikes valgusoludes nagu näiteks vastuvalgus.

* HD on lühend mõistest High Definition.

4. Kiirelt ümberlülitatav teravustamissüsteem
See PENTAXi poolt välja töötatud süsteem lubab veatut ja viivitusteta ümberlülitumist manuaalsele teravustamisele kohe pärast seda kui kaamera AF süsteem on pildistatava teravustanud.

5. Ilmastikukindel konstruktsioon
Objektiivil on usaldusväärne ilmastikukindel konstruktsioon mis hoiab efektiivselt ära vee pääsemise objektiivi sisemusse. Koos ilmastikukindla PENTAX digipeegelkaameraga moodustab see vastupidava ja usaldusväärse töövahendi mis toimib eeskujulikult ka vihmas, udus ja kohtades kus kaamera võib veepritsmeid saada.

6. Muud omadused
SP (Super Protect) vääristus objektiivi pinnal hülgab efektiivselt vett ja mustust.
Ümar diafragma ava jääduvstab fookusest välja jäävad objektid pehme ja kauni joonisega. Valgusallikate poolt joonte jäädvustamise efekt on minimaalne.
Integreeritud DC mootor tagab sujuva, vaikse ja kiire autofookuse. 

Märkus: Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

üles