This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-DA 560mm f/5.6 ED AW - Ülevaade

  • 22180_DA560mm_web.jpg
  • DA560mm (Custom).jpg

Briljantse pildikvaliteediga fiks-teleobjektiiv

Links

Kirjeldusloe edasi

Eeskujulik pildikvaliteet

PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaamera ette paigaldatuna on selle objektiivi fookuskaugus umbes 859 mm (35 mm ekvivalendina). Kuna teleskoop-tüüpi optikas on tavapärase disainiga võrreldes kasutusel vähem optilisi läätsi, jäädvustab uus objektiiv teravaid ja selgeid pilte, eriti kaugetest objektidest. Kaks ED (Extra-low Dispersion) läätse tagavad terava ja ereda kujutise ka kaadri servades, viies kromaatilised moonutused minimaalseks.

Uus kõrgetasemeline HD vääristus

Objektiivile on kantud PENTAXi poolt äsja välja töötatud mitmekihiline HD vääristus*. Võrreldes tavapäraste mitmekihiliste vääristustega tagab HD vääristus parema valguse edastamise ning minimaalsed peegeldused, aidates seega jäädvustada teravaid ja selgeid helkide ja peegeldusteta pilte ka keerukates valgusoludes.
* HD on lühend mõistest High Definition. See tähistab objektiivi omadust jäädvustada pilte, mis on eeskujuliku lahutusvõime ja detailsus.

Tolmu- ja ilmastikukindel konstruktsioon

Uus AW (All Weather) seeria objektiiv on usaldusväärselt tolmukindel ja ilmastikukindel. Objektiivi korpuses on 29 spetsiaalset tihendit, mis hoiavad ära tolmu ja vee pääsemise objektiivi sisemusse. Koos ilmastikukindla PENTAX digipeegliga (näiteks K-5 või K-30) on tulemuseks vastupidav ja usaldusväärne süsteem, mis toimib suurepäraselt välitingimustes ka halva ilma korral (udu, vihm, veepritsmed jne).

HD seeriat tähistav disain

Objektiivi korpus on väliselt värvitud valgeks, et vältida kuumusest tulenevat pildi hägusust päikese käes pildistamisel. Korpuse keskel on punast värvi anodiseeritud rõngas, mis on uue HD PENTAX objektiivide seeria särav sümbol. Rihma aasad on valmistatud masintöödeldud alumiiniumist, rõhutades eksklusiivset väljanägemist.

üles