This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

HD PENTAX-D FA 24-70mm F2.8 ED SDM WR - Ülevaade

 • DFA24-70_wo_H.jpg
 • DFA24-70_side.jpg
 • DFA24-70_wo_H_tele.jpg
 • DFA24-70mmF2.8.jpg
 • DFA24-70_tele.jpg

 • 24mm lainurk
 • valgusjõuline: püsiv f/2.8 ava
 • HD vääristus valgusedastuse parandamiseks ja peegelduste minimeerimiseks
 • ilmastikukindel konstruktsioon tolmu ja niiskuse vastu
 • vaikne ja kiire Supersonic Direct-drive Motor (SDM) liikuvate objektide pildistamiseks
 • diafragma ümar ava - kaunis Bokeh
 • kiirelt lülitatav fookuse süsteem

Links

Kirjeldusloe edasi

Kõrge sooritusvõimega standardne suumobjektiiv PENTAX K-bajonetiga digipeegelkaameratele; erandlik pildikvaliteet ja valgusjõuline f/2.8 ava

Paigaldatuna 35mm mõõdus sensoriga digipeegelkaamera ette (hetkel väljatöötamisel), katab see valgusjõuline standardsuum fookuskauguste vahemiku alates 24 mm lainurgast kuni 70 mm teleni*1 ja pakub seejuures püsivalt valgusjõulist f/2.8 ava.

*1 : Paigaldatuna K-seeria digipeegelkaamera ette katab see suumobjektiiv fookuskauguste vahemiku 37 mm kuni 107 mm.

Märkus: see objektiiv ühildub alltoodud kaameratega ja Kaf2 bajonetiga kaameratega alates K-3II.

K-S2/ K-S1/ K-3/ K-50/ K-5II/ K-5IIs/ K-30/ K-01/ K-5/ K-r/ K-7/ k-x/ K-m/ K20D/ K200D/ K10D
FW Ver.1.30/ K100D Super

Peamised omadused

Erandlik pildikvaliteet

Uues optilises süsteemis, mis koosneb 17 elemendist 12 grupis, on kolm ED (Extra-low Dispersion) läätse, üks anomaalse dispersiooniga asfääriline klaaslääts ja kolm asfäärilist läätse. Objektiiv tagab piisava valgustugevuse ka kaadri servades ning kompenseerib erinevad moonutused minimaalseks. Tänu sellele on objektiivil kõrge MTF (Modulation Transfer Function) näit ning sellega jäädvustatud pildid on detailsed, kontrastsed ja kõrge lahutusvõimega. Praegused PENTAX K-seeria digipeegelkaamerad kasutavad ainult optika keskosa, andes tulemuseks kõrge lahutusvõime ja ühtlase pildikvaliteedi kogu kaadri ulatuses.

Valgusjõuline standardsuum

35mm sensoriga digipeegelkaamera ees katab see umbes 2,9-kordse suumiga objektiiv fookuskaugused lainurgast kuni mõõduka teleni (24 kuni 70 mm). Objektiivi maksimaalne ava kõigil fookuskaugustel on f/2.8. Selle objektiiviga on kaetud kõige sagedamini pildistamisel kasutatavad fookuskaugused ning lisaks saab 24 mm seadistusega jäädvustada laiu maastikuvaateid või mahutada rohkem pildile kitsastes siseruumides. Praeguse K-seeria digipeegelkaamera ees on selle objektiivi fookuskauguste ekvivalent 37 kuni 107 mm, ulatudes mõõdukast lainurgast mõõduka telefotoni. Valgusjõuline ava aitab näiteks portree pildistamisel jäädvustada tausta meeldivalt pehmena ning pildistada hämarates valgustingimustes (päikeseloojang, siseruumid) käelt.

Integreeritud SDM (Supersonic Direct-drive Motor)

Uue põlvkonna SDM (Supersonic Direct-drive Motor) fookusmootoriga on tagatud vaikne ja kiire automaatne teravustamine. See lubab fotograafil reageerida kiirelt erinevate objektide pildistamisel.

üles