This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

Algav portreefoto konkurss viib võitja Peruusse

Tänasest kuni 15. oktoobrini saab osa võtta üle-eestilisest fotokonkursist „Pentaxi Aasta Portreefoto“. Konkursi peaauhinnaks on fotoreis Peruusse ning teise ja kolmanda koha vahel läheb jagamisele 1500€ suurune auhinnafond.

Tänavu kuuendat korda toimuval „Pentaxi Aasta Portreefoto“ konkursil on oodatud osalema nii harrastajad kui professionaalid. Konkurss toimub veebipõhiselt www.snap.ee pildipangas. Osalemine on tasuta ning võistlustööd ei pea olema tehtud Pentaxi kaameraga.

Portreefotosid hindab mainekatest fotograafidest koosnev žürii, kuhu kuuluvad Kaupo Kikkas, Urmas Ääro, Viktor Koshkin, Annika Metsla, Renee Altrov ning eelmise aasta võitja Darja Murlõkina. Tööde puhul hinnatakse loovust, tehnilist teostust ning autori poolset portreežanri tõlgendust.

Lisaks saab oma lemmikpildi valida ka publik. Hääletus toimub www.snap.ee lehel 10. septembrist kuni 15. oktoobrini.

Esikolmikust ning žürii poolt tunnustatud töödest valmib ka rändnäitus, millega on võimalik tutvuda mitmetes Eesti linnades.

Tutvu konkursi tingimustega www.snap.ee/konkursid

Lisainfo:
Lauri Veerde
Nordic Digital AS
E-mail: lauri at nordic-digital dot eeTel: 733 7700  

üles