This website may place cookies on your computer to help us improve your personal user experience. Please read our privacy policy to learn more about cookies.

GR II Silver Edition

Spetsiaalne versioon sisaldab hõbedast GR II suure pildisensoriga tipptasemel digikompaktkaamerat ja unikaalset nahast vutlarit

RICOH IMAGING COMPANY, LTD. toob müügile GR II Silver Edition kaamera, et tähistada Ricoh Company Ltd. 80. asutamise aastapäeva. Eksklusiivne komplekt koosneb hõbedasest GR II digikompaktkaamerast (mudel tuli müügile 2015. juulis) ja eksklusiivse disainiga kaamera vutlarist. Komplekti müüakse piiratud koguses 3200 tükki kogu maailmas.

Peamised omadused

・  Kaamera kerel on stiilne, kvaliteetne, hõbedavärvi viimistlus. Välisele kattele on kantud elegantne struktuurne värv.
・  Komplekti silmatorkavad omadused muudavad selle eksklusiivsemaks ja erinevaks standardsest GR II mudelist. Päästik ja rõngas on viimistletud kaamera kerega samas hõbedases toonis; objektiivi nimetus on graveeritud esirõngale teemantlõiketehnikaga, GR logo värvus kaamera esipaneelil on valge ning toote pakend on spetsiaalselt selle versiooni jaoks loodud.
・  Kaamera väljalülitamisel kuvatakse ekraanile maitsekalt disainitud graafika, mis väljendab GR II toote kõrget kvaliteeti ja disaini.
・  Pakendisse kuulub must ehtsast nahast kaameravutlar mis on spetsiaalselt GR II kere jaoks loodud. Vutlar on varustatud omadustega mis muudavad lihtsamaks ka kiire pildistamise nagu rihma aas tagaküljel ning ülemine kate mida saab kaamera kättesaamiseks täielikult eemaldada.

Märkus:
・ 
Kaamera tehnilised andmed on standardse GR II mudeliga identsed.
・ 
Disain ja tehnilised andmed võivad muutuda.

 

üles